Skocz do zawartości

[Pierwszy rower] Kross


Viardes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem laikiem jeśli chodzi o rowery, ale od jakiegoś czasu jestem mega zainteresowany kupnem, natomiast z racji, że się kompletnie nie znam, a nie chce kupić, bądź dać sobie wcisnąć coś czego będę żałował. Słyszałem, że właśnie z Kross'a jest dobrze kupic. Jeśli chodzi o przedział cenowy, to nie wynosi on aż tak dużo, ale interesuje mnie kwota do 1500 zł. Oczywiście w sklepie, wyłącznie nowy. Mogę liczyc na jakies rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, mało podałem informacji. No dobrze, ogólnie to nie jestem jakimś maniakiem podróżniczym, więc nie będę pokonywał jakiś mega dużych dystansów. Jeśli chodzi o teren, to poza ulicami mogą się jednak zdarzyć jakieś wycieczki bardziej leśne niż po terenie górskim. Zdaję sobie też sprawę z tego, że nie kupię za taką kwotę najlepszego modelu, natomiast chciałbym najlepszy z tej półki, żeby jednak wykorzystać to co mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, z góry dziękuję za wszelką pomoc. Mam już jakieś porównanie. Wezmę pod uwagę wszystkie z możliwych, potrzebowałem jedynie, żeby mnie jakoś naprowadzić. No dobrze, a będąc w sklepie, na jakie szczegóły powinienem zwracać najbardziej uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...