Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

m0d

Na sprzedaż stalowy MARIN Muirwoods w kolorze czarny mat ;)

Model z 2018r.

Rozmiar L.

Stan "wsiadać i jechać", wszystko sprawne, normalne ślady użytkowania, w niektórych miejscach oklejony dla uniknięcia otarć od toreb/bagażu.

Rama ma dużo mocowań na wszelkie koszyki, bagażniki i błotniki i mieści spokojnie opony do 2" (widelec może nawet więcej). Można sobie skonfigurować co się chce - od mieszczucha czy woła roboczego pod sakwy na codzienne dojazdy, poprzez wycieczkowca pod bikepacking aż po retro-mtb w lekki teren.

Rower służył do dojazdów do pracy przez miasto + wycieczki w wakacje.

https://www.marinbikes.com/pl/bike-archive/bikes/2017-muirwoods-1

Kilka rzeczy wymienionych/dodanych względem fabrycznej specyfikacji:

- hamulce SRAM Level TL

- korba wymieniona na Deore m540 (octalink i hollowtech ;) )+ zębatka owalna Banless 38T

- manetka wymieniona na Alivio m4000

- kaseta wymieniona na hg-200 9s 11-36

- gripy Dartmoor Roots (prawy lekko uszkodzona guma - nie przeszkadza w użytkowaniu) + ergonomiczne rogi z Decathlonu

- praktycznie nowe opony Schwalbe Smart Sam 700x40c (28x1,6") - przejechane na nich może z kilkadziesiąt kilometrów

- dwa koszyki na bidony i prosty licznik

Widoczne na zdjęciach pedały mogę dorzucić, chyba że kupujący będzie wolał własne ;) 

Cena: 1900zł do rozsądnej negocjacji ;)

Najchętniej odbiór osobisty w Warszawie, po umówieniu możliwe obejrzenie i przejechanie się.

Zapraszam! :)

DSC00235.jpg

DSC00237.jpg

DSC00239.jpg

DSC00240.jpg

DSC00241.jpg

IMG_20180801_094605_small.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• piotrekwad95
      Przez piotrekwad95
      Cześć,
      Mam zamiar w niedalekiej przyszłości kupić rower enduro. Jestem początkujący w temacie. Preferuję koła 27,5" w rozmiarze L. Mam na uwadze trzy rowery:
      - Marin Hawk Hill 1 2020 
      - Dartmoor Blackbird Intro 2020
      - Kross Moon 1.0 2018
      Pytanie na co zwrócić uwagę przy wyborze takiego sprzętu? Budżet nie jest wielki ale myślę, że coś uda się wyrwać. Może jednak celować w coś używanego lub macie jakiś sprawdzony sklep, który aktualnie wyprzedaje starsze roczniki? Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc oraz chętnie dowiem się Waszych opinii co do wyżej wymienionego sprzętu.
      Pozdrawiam!

• szy
      Przez szy
      Hej,
      zastrzelił mnie komentarz pod postem Kielce Bike Expo na Facebooku:
      "10-te Targi Rowerowe to moje 5 w życiu i na 100% OSTATNIE na które pojechałem. Brak: Krossa, Rometa, Speca, Wheelera, Marina, Cube, Scotta, Authora, Treka, Canondala, Kellysa, Fuji i innych mówi sam za siebie...M A S A K R A. "
      Czy są jakieś powody takiej sytuacji, o których można pisać publicznie?  Dlaczego tak się dzieje - w fatalną sytuację w branży nie chce mi się wierzyć. Czy to po prostu zmierzch imprez targowych jako miejsca robienia biznesu, przy jednocześnie zbyt małej liczbie gości indywidualnych, którzy w tych czasach wszystko mogą znaleźć w Internecie? A może jednak... za rok usłyszymy o nowej imprezie targowej, na której zameldują się wszyscy?
      Cokolwiek?
      Szy.
    • mathellfire
      Przez mathellfire
      Na sprzedaż jeden z dwóch dostępnych w Polsce rowerów Marin Wolf Ridge - rozmiar ramy L, 19''. Ten drugi egzemplarz też należy do mnie - dodam w osobnym ogłoszeniu (rozmiar M-ka, w trochę mniej topowej konfiguracji więc trochę tańszy). Rower pochodzi z oficjalnego, profesjonalnego teamu MARIN. Rower ma za sobą jeden wyścig na Enduro World Series Crankworx w Kanadzie w roku 2018 i jest to cały jego przebieg. Razem z przygotowaniami przejechał ok. 100 kilkudziesięciu kilometrów. 

Rower przeszedł po tym kompleksowy serwis. Wymiana na fabrycznie nowe: korby Sram XX, zębatki, łańcuch, sztyca karbon, napinacz, damper Fox Kashima, oś NAILD, mostek.

Rower w bardzo wysokiej, topowej specyfikacji (ceny katalogowe proszę traktować luźno - wiadomo, że przez rok wszystko potaniało a i osprzęt, który jest na rowerze jest mniej warty niż sprzedawany osobno). 

Rama: Marin Wolf Ridge Team Large 19'' - cena katologowa 15000zł
      Amortyzator: Ohlins RXF 36 140mm 29'er 15x110 - cena katalogowa 6100zł
      Damper: Fox CTD - cena katalogowa 1999zł // NOWY
      suport: SRAM GXP - cena katalogowa 150zł // NOWY
      Korba: SRAM XX + zębatka NW 36t - cena katalogowa 1499zł // NOWA
      Koła: Bontrager Duster Elite 29" - cena katalogowa 1199zł
      Opony: MTB Bontrager XR2 Team Issue TLR 2.20 - cena katalogowa 199zł
      Oś sztywna: NAILD Boost 12x148mm - cena katalogowa 349zł // NOWY
      Przerzutka tył: XTR M9000 11s - cena katalogowa 799zł
      Manetka tył: SRAM NX 11s - 149zł
      Napinacz: Dartmoor Trail One - cena katalogowa 420zł // NOWY
      Hamulce przód + tył: SRAM Guide RS - cena katalogowa 1399zł
      Kierownica: Funn Fatboy 770mm - cena katalogowa 199zł
      Gripy: Rithchey WCS - cena katalogowa 49zł
      Stery: FSA 
      Nowe = nowe, nigdy nie użyte, nawet osobiście nie wkręciłem pedałów chociaż kusi strasznie żeby chociaż raz się na nim przejechać. 
      Jedynym tak naprawdę używanym elementem jest siodełko, które zawodnik musiał przełożyć ze swojego poprzedniego roweru. Cała reszta roweru jest praktycznie jak nowa. Do tego serwis w oficjalnym teamie producenta. Łożyska, smary, płyny, serwis amorków itd. Wszystko zrobione.

Proszę mieć na uwadze, że rower był składany przez team Marin'a i mogą w nim występować jakieś mniej standardowe elementy w porównaniu do wersji konsumenckiej.

Rowery odkupiłem na początku tego roku jednak zajęło mi pół roku ich sprowadzenie do kraju.

CENA: 11999zł

Proszę serdecznie nie zawracać mi głowy wiadomościami "kupię za tyle i tyle tysięcy zł". Wystawiam w cenie używanego Marina Wolf Ridge'a, który sprzedał się na Allegro parę miesięcy temu w specyfikacji ... 3 razy tańszej w stanie używanym przed dwa sezony. Tutaj sam amortyzator jest warty tyle co średniej klasy używany full a sam rower jest praktycznie nowy. Wizualnie oczywiście drobne odpryski jak to na wyścigach (oczywiście odpryski lakieru a nie włókna węglowego). Technicznie ideał.  Rower dla osoby, która wie co chce kupić. Po zakupie należy napompować amortyzator/damper do odpowiedniego ciśnienia i oczywiście je wyregulować pod siebie. Kto pierwszy ten lepszy, drugiego takiego roweru w Polsce na sprzedaż nie ma.

Więcej zdjęć (dwa ostatnie zdjęcia pochodzą z drugiego egzemplarza - chciałem pokazać dla upewnienia ewentualnego nabywcy gdzie, kto i kiedy na nich jeździł - filmy można znaleźć na internecie):

www.aukcjoner.pl/gallery/027084831-Darmowa-galeria-zdjec-na-Allegro.html#I1

• aneek
      Przez aneek
      Jaki polecicie mi rower składany do codziennej jazdy do pracy i czasem na wakacje (płaski teran ale mile widziane przerzutki) za raczej do ok. 1000 zł.
      Polski Romet? a może jakiś niemiecki?
    • ZuO13
      Przez ZuO13
      Francuski rower szosowy motobecane super sprint w rozmiarze 58 w super stanie. 

Świetnie zachowany, części w większości są oryginalne.
      Świeżo po serwisie, wyczyszczony i nasmarowany.

Frameset: Motobecane Super Sprint 58

Napęd: 
      Kaseta MF-TZ20 Shimano
      Blat oryginalny stalowy
      Łańcuch shimano 

Kokpit:
      Mostek Motobecane
      Kierownica Motobecane
      Owijka skórzana biała

Siodełko MBK skórzane białe
      Przerzutka/manetka Suntour

Koła 28”:
      Opony Schwable

zdjecia w pelnej rozdzielczosci:

https://drive.google.com/drive/folders/138ACJs8NBt6BGavouGk318Xn8TxNq2zt?usp=sharing

Możliwa wysyłka
      lub odbiór osobisty w Warszawie
      kontakt przez olx
      https://www.olx.pl/oferta/rower-szosowy-motobecane-szosa-kolarzowka-vintage-retro-rama-58-ostre-CID767-IDAN3Oe.html