Skocz do zawartości

[części] rama trek, koła ztr, amor Fox, hamluce XT, kierownica Bontrager i inne


gregorek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

na sprzedaż idą fanty z mojego rozebranego bika, a mianowicie:

Rama Trek Fuel Ex 8 29 

rozmiar 17.5 dla osoby +- 175cm , używana, posiada ryski i zadrapania. Rama w zestawie z damperem Fox DRCV, sterami, tylna sztywna ośka i zaciskiem sztycy. 
wewnętrzne prowadzenie linek. Przyda się rozebrać i przeczyścić wszystkie łożyska. Bez pęknięć, bez złamań i nie wiadomo  czego. Używana zgodnie z przeznaczeniem. 

cena 1900zł 

Koła ZTR FLOW 29

stan idealny, przebieg max 100km. 
w zestawie opony  continental 2.4 Stan idealny
składane w LemonBike. 

dorzucam 2 wentyle pod tubless, mogę tez zostawić tarcze na życzenie 2x180mm

cena 1200zl 

Fox Factory 32 29 130mm Kashima Coat

fox w stanie bardzo dobrym, posiada kilka drobnych rysek. Nie obity, nie obtłuczony wszystko działa jak należy. Sterował 18.5 cm tapered. Nie wymaga serwisu, jednak na każdy nowy sezon był robiony, wiec teraz na upartego też można.

Cena 1500zl

Hamulce Shimano XT M8000

hamulce przód+tył stan idealny, przebieg max 100km. Bez rysek ani śladów użytkowania 

cena 650zl

Kierownica Bontrager Rhythm Elite 750mm 31.8

posiada kilka rysek i śladów po montażu klamek i całej reszty. Nie przycinania, bez wgnieceń i pęknięć.

cena 100zl

Pedaly platformowe Bontrager Line Pro

w pełni sprawne, wszystkie piny. Stan jak na foto

cena 80zl
 

wszystkie zdjęcia znajdują się pod linkiem:

https://drive.google.com/drive/folders/1_4SlbpIgfY3BY_J59_Pue7P6hJKIEKvE

jeżeli ktoś jest z Wrocławia, zapraszam na obejrzenie na żywo części. Jeżeli ktoś chce dodatkowe zdjęcia to śmiało pisać. 
Jeżeli chodzi o wysyłkę to w grę wchodzi UPS. Na upartego poczta ale to w ostateczności. Nie wysyłam za pobraniem. Mogę tez na życzenie wystawić aukcje na alledrogo.
kontakt najlepiej na priv lub w komentarzach 

poooozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...