Skocz do zawartości

[do 1200] Uniwersalny na miasto i do lasu


Rekomendowane odpowiedzi

Hej 
Szukam roweru do jazdy po mieście i okolicach (głównie lady i parki). Myślałem o kwocie 1200zł. Wydaje mi się, że najlepszym wyborem będzie rower crossowy chociaż nie jestem ekspertem - właściwie to znam się bardzo mało. Mój wzrost to 176cm - mężczyzna. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

PS. Aktualnie jesteśmy poza sezonem. W takim czasie jest szansa trafienia dobrej promocji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie się od paru lat nic nie zmienia - crossowe z kasetą a nie wolnobiegiem oraz czymś wyżej od tourney'a to lazaro integral  V2 lub elitary V1, oraz spartacus cross 3.0 - względnie "sztywniaki" lazaro aero v2 i spartacus roadpro  bliższe fitnessom.  (jeśli mówimy o nowych)

Wielkość ramy zależy przy twoim wzroście od długości nóg (przekroku).

Szanse są, ale coraz mniejsze, zwłaszcza że rozmiar dla ciebie będzie z tych najbardziej poszukiwanych / typowych ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę, to te rowery można kupić stacjonarnie na Podkarpaciu i w okolicach, a tak to tylko na stronach internetowych. Nie wiem, kiedy pojawi się wersja na 2020 rok. Jeśli nie zależy Ci na tarczówkach, to możesz wybrać Krossa. Poza hamulcami mają niemal identyczny osprzęt (Elitary v1 i Evado 3.0).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...