Skocz do zawartości

[szosa] Pierwszy rower


preedi

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym powitać wszystkich użytkowników ponieważ jest to mój pierwszy post na forum.

Ostatnio stwierdziłem że chce spróbować swoich sił w kolarstwie (oczywiście rekreacyjnie, dla zdrowia a nie zabójczo ciężkie treningi). Raczej planuje się trzymać dróg i nie zapuszczać w teren. Na rower chce przeznaczyć ok. 2000 wiadomo im mniej tym lepiej ale jeśli warto to mogę trochę przekroczyć 2000. Mam 174 cm wzrostu i 75kg. 

Znalazłem na olx moim zdaniem ciekawy rowerek i prosił bym o opinie, również nie wiem jakiego rozmiaru roweru szukać- na złość nie mam miary w mieszkaniu. Rower nówka, może by się udało coś utargować. Nada się na pierwszy rower szosowy ? Miałem okazję na siłowni jeździć na spinningowym (podobna pozycja do szosy chyba i w sumie mi się podobało) Proszę o opinię również o rozmiarze na 174 cm wzrostu.

Pozdrawiam

https://www.olx.pl/oferta/szosa-cannondale-caad-optimo-54-2019-nowa-gwarancja-papiery-kolarka-CID767-IDCohe6.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarcze w tym deca mocno średnie, o kołach i oponach nawet nie wspominając, Nie mówię,że jest zły, ale ma również swoje wady. Chyba podobnie jak w innym wątku wolałbym wejść w treka domane al na clarisie (jeśli chodzi o nowy). Ogromnym plusem tribana jest możliwość włożenia opon do 35c i przerobienia go na lekka szutrówkę. Z używek kolego też możesz poszukać jakiegoś treka domane, gianta contenda itp. Po pierwsze przymierzaj się do sprzętów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...