Skocz do zawartości

[Duncon Pitbull] jest sens jeszcze latania na takie j ramie?


k_a__mil

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak - jeśli to słowa sprzedającego to pitolenie o szopenie. Nawet jeśli była dobra to 14 lat temu a nie teraz. Nie uwierzę że ktoś złożył sobie na niej rower żeby jeździć do szkoły. A tak z ciekawości - jaka cena? Bo za grosze to można dumać, ale jak z racji "legendarności" jest w cenie stalówki to szkoda się pchać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitbull, 180mm skoku - książkowy przykład hucking HT.. Dam sobie uciąć ręce, że służył do bezpretensjonalnego napier... na hopach, dropach, schodach. Do tego dochodzi wiek ramy.

 

Jak chcesz sobie złożyć podobną maszynę to mogę ci dać namiar na sklep 2 przecznice od mojego domu z takimi dwoma nowymi z 2006 roku. (czarna i biała) Właścicel liczy sobie bodajże 400zł, ale łatwo się będzie dogadać bo stoją tam ładne kilka lat. Jeśli chcesz to mogę się jutro przejść podpytać bo i tak muszę coś załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nieprecyzyjnie to napisałem - tylko jeździć do szkoły.

Jak ktoś nie wykorzystuje możliwości roweru to ma zwykle jakiegoś markowego górala bo rodzice czy dziadkowie kupili w dobrym sklepie. A przynajmniej takie rowery trafiają na serwis. 

A jak ktoś coś składa bądź kupuje w całości i jest to jakiś Pitbull, Sign, Dart czy NS to stan roweru jest delikatnie mówić średni i widać że zalicza wszystkie schody i hopki w okolicy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...