Skocz do zawartości

Qark bikes - prośba o opinie


Gość gregorr

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gregorr

Witajcie! Chciałem się zapytać czy macie jakieś doświadczenia/opinie z polską firmą Qark? http://qark-bikes.com/  Niestety w internecie nie ma praktycznie żadnych informacji o jakości ich rowerów, a sama ich strona niewiele mówi. Cenowo wydają się być bardzo korzystne w dodatku informują o możliwości personalizacji roweru. Wizualnie również wydają się być niezłe. Jeśli wiecie coś więcej o produkcie, macie jakieś informacje to bardzo proszę o podzielenie się. Zastanawiam się mocno nad kupnem ich roweru i chcę wiedzieć czy iść w tym kierunku czy wybrać coś od bardziej znanych producentów. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Złożyłem XC na ich ramie, tej w krwawe ciapki. Na początku wkurzyłem się, głównie sam na siebie, bo ze wszystkich pomiarów wychodził niski długi i zwrotny przecinak a'la X-Caliber, a po rozpakowaniu odkryłem, że nie zwróciłem uwagi na garb na górnej rurze w stylu Mondrakera Chrono. I w okolicach podsiodłówki rura opada ostro, ale bliżej główki jest mniej różowo, zeskok na zjeździe jest bolesny nawet przy 1,78 metra i rozmiarze 17 cali. Ale prócz tego - zwinny, sztywny, lekki, rama 1700 gram, jak na początkującą firmę i niedrogie alu dobry wynik. Po pierwszym szoku związanym z przesiadką ze stali - jak to, nie dźwięczy, nie ugina się - jestem zadowolony. Stali wciąż żal, pozbycie się twentyninera cro-mo było błędem, jeść nie wołał, mógł czekać na nowy pomysł. Ale odsuwając na bok porównania z czymś nieporównywalnym, w powszedniej kategorii zwinny ścigacz alu - ekstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
Gość chudzyy

kupiłem w zeszłym roku rower Qark El Diablo 29 boost , jeżdżę amatorsko po lasach i raczej prostych ścieżkach. Jestem mega zadowolony z roweru, miałem wcześniej zwykłego górala unibike evolution i przeskok jest odczuwalny we wszystkim, mega szybki i zwrotny rower, świetna przyczepność na piasku i korzeniach, amor działa rewelacyjnie. Super trzyma się podłoża. Rower można oczywiście dostosowywać do swoich potrzeb, ja w swoim modelu wymieniłem przednią zębatkę z 32T na 36T i teraz rower leci jak burza, udaję się nawet mi rozbujać maszynę według tego co pokazuje strava do 69km/h oczywiście z górki :) ale fun niesamowity. Rower daję mega frajdę z jazdy i za te pieniądze to naprawdę fajna opcja. oczywiście są lepsze rowery, ale w tej cenie to naprawdę jest dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość Bikestone
W dniu 22.06.2021 o 21:48, Q_u napisał:

Strona padła, czy już zwinęli bizes. A może nie taki link Ci przekazali menedżerowie do wklejenia?

Stronka nie padam. Bywa że serwery szwankują . Firma ma się nieźle.  Z tego co wiem dość sobie radzą.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...