Skocz do zawartości
m0d

[buty] spd Northwave Spider 2 42/27,3cm

Rekomendowane odpowiedzi

m0d

Na sprzedaż używane buty spd NORTHWAVE model SPIDER 2.

Rozmiar 42, 27,3cm wg producenta.

W lewym bucie została uszkodzona sznurówka i pojawiło się pęknięcie na mechanizmie do jej ściągania - sznurówka jest związana, a mechanizm został sklejony i wzmocniony tak jak to widać na zdjęciach, nie przeszkadza to w dalszym użytkowaniu.

Poza tym buty w stanie dobrym, typowe ślady użytkowania.

Najchętniej odbiór osobisty w Warszawie z możliwością obejrzenia i przymierzenia, ewentualna wysyłka do dogadania.

W razie dodatkowych pytań zapraszam na priv.

Zapraszam! :)

IMGP3823.jpg

IMGP3824.jpg

IMGP3825.jpg

IMGP3826.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KrissDeValnor

Regulamin wymaga podania ceny !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
m0d

Nie mogę już edytować pierwszego posta...

Cena 140zł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• 89neo
      Przez 89neo
      Sprzedam obuwie szosowe firmy B'twin, model 700 w rozmiarze 45.

Obuwie było używane jeden sezon - ok 2500 km, stan bardzo dobry, system ATOP działa idealnie.

Długość wkładki 29 cm.

Wysyłka po przedpłacie za pomocą PP/InPost lub odbiór osobisty.
      Cena 240 zł ( do negocjacji ) - dla forumowiczów wysyłka gratis.
      Więcej zdjęć na PW

• 89neo
      Przez 89neo
      Sprzedam obuwie szosowe firmy Shimano, model RP5 w rozmiarze 46.

Obuwie było używane dosłownie jeden raz.

Długość wkładki 29,2 cm.

Gratis dodaję bloki KEO Look - używane ale w db stanie.

Wysyłka po przedpłacie za pomocą PP/InPost lub odbiór osobisty.
      Cena 240 zł ( do negocjacji ) - dla forumowiczów wysyłka gratis.
      Więcej zdjęć PW

• szkudi
      Przez szkudi
      Witam serdecznie.
      Przymierzam się do wymiany pedałów spd w dwóch rowerach (szosa i MTB) wraz z blokami, wymiana będzie na taki sam model: pd-m520 oraz bloki, które są standardowo dodawane do tego modelu: sm-sh51 . Powodem wymiany są luzy na połączeniu blok-pedał, łożyska pracują nadal gładko bez luzów.
      Na dołączonych zdjęciach widać wytarcia na obudowach pedałów, najlepsze jest to że wytarcia występują w szosie i w MTB na każdym pedale (obecne pedały i w szosie i w MTB to pd-m520), tylko że one były używane przez około 2,5-3 ostatnie lata z blokami sm-sh56, czyli z blokami z wielokierunkowym wypinaniem i zarazem z większym luzem roboczy.
      Czy ktoś może mi odpowiedzieć na pytanie czym są spowodowane te wytarcia?
      Podejrzewam 3 możliwości:
      1) Naturalne zużycie pedałów - nie wiem czy tak powinno wyglądać, proszę o opinie osób bardziej doświadczonych
      2) Wina butów - podeszwa w miejscu styku z pedałem jest za wysoka i zarazem za twarda co powoduje ścieranie obudowy
      3) Wina bloków sm-sh56, bloki te posiadają większy luz roboczy i może przez to w trakcie pedałowania stopa delikatnie pracuje wycierając materiał - dlatego chce wraz z nowymi pedałami zmienić bloki na model sm-sh51 żeby uniknąć takiej sytuacji i nie niszczyć nowego nabytku ale nie mam pewności czy to jest przyczyną wytarć.
      Z góry dziękuję za pomoc,
      Pozdrawiam.

• Milkem
      Przez Milkem
      Witam wszystkich. 

Potrzebuję Waszej porady. Niedawno zakupiłem sobie buty SPD Shimano SH-AM501:
      https://www.centrumrowerowe.pl/buty-shimano-sh-am501-pd19177/
      i stoję teraz przed dylematem dotyczącym wyboru pedałów. Przyznam od razu, że są to moje pierwsze buty SPD i nigdy nie jeździłem z pedałami zatrzaskowymi, stąd moja wiedza w tym temacie jest niewielka. Zastanawiam się nad wyborem pomiędzy Look x-track en-rage, a Shimano pd-m530. Pedały zostały mi polecone w dwóch różnych sklepach rowerowych jako dobre na początek przygody z SPD. Ja z kolei nie chciałbym wydawać dużo kasy na początek bo nie wiem czy jazda w zatrzaskach będzie mi odpowiadać. Dodam jeszcze, że na wiosnę planuję kupić drugie buty (o ile nauczę się wpinać i wypinać) z bardziej agresywną podeszwą, w których chciałbym startować w bike maratonach. Będę wdzięczny za podpowiedzi i porady dotyczące wyboru pomiędzy wymienionymi wyżej modelami (wady i zalety) lub inne propozycje pedałów w cenie do 300 PLN.  
    • porywacz_zwlok
      Przez porywacz_zwlok
      Siema. Tak zupełnie luźno spytam się czy wszyscy z was latają na SPD? Ostatnio spotkałem się z niechęcią wzroczną i ignoranctwem słownym, tylko dlatego, że jeszcze "nie dorosłem" do SPD'ów. W sumie mnie to nie obchodzi, ale jestem ciekaw czy tylko ja ujeżdżam swojego gravela na platformach?