Skocz do zawartości
mrovka

[shimano SAINT] który rocznik wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

mrovka
Napisano (edytowane)

Panowie...Co wybrać ?

Mam okazje kupić nowy komplet z 2015 ,lub używane i sprawdzone z przełomu 2017-2018.

Te używane nie sa zniszczone /widziałem zdjęcia/

Mają dodatkowy komplet oryginalnych klamek i klocków,oraz będą przelane nowym płynem.

Nie mam ciśnienia na te dodatkowe klamki i klocki i także nie chodzi o sprawy finansowe.

Pytam,bo obiło mi sie o moje oczęta,ze jakiś rocznik sprawiał problemy,a nie chciałbym sie sparzyć

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
BMXdoPieca

Nowe to nowe, zawsze masz pewność do tego, w razie czego masz gwarancje/rękojmie. Szkoda by było wydać i tak sporo kasy na używany sprzęt i się na nim zawieść. Może jak chcesz przyoszczędzić to warto kupić troche niższy model np. zee? Te dostaniesz już za 400zł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mrovka

Kasa nie jest aż tak istotna - bardziej mnie interesuje to,który rocznik mozna obdarzyć większym zaufaniem.

Zwłaszcza w dzisiejszych czasach

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
BMXdoPieca

Znajomy ma w sworksie demo 8  komplet M820 i nie miał z nimi żadnych problemów a rower ma jakoś od zimy 2018, jedynie musiał zmieniać klocki i raz kombinować ze śrubką od dźwigni klamki, nie musiał nawet odpowietrzać układu. Jak rower kupił używany tak te heble działają bardzo dobrze. Myślę że nówki będą lepsze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
BMXdoPieca
4 minuty temu, BMXdoPieca napisał:

Znajomy ma w sworksie demo 8  komplet M820 2014 i nie miał z nimi żadnych problemów a rower ma jakoś od zimy 2018, jedynie musiał zmieniać klocki i raz kombinować ze śrubką od dźwigni klamki, nie musiał nawet odpowietrzać układu. Jak rower kupił używany tak te heble działają bardzo dobrze. Myślę że nówki będą lepsze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mrovka

Dziekuje za odpiski - faktycnie,chyba wezme te nowe z 2015

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta