Skocz do zawartości

[stery] do giant talon 3 2019


AverQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zmieniam amortyzator w moim talonie, amortyzator który chce zakupić posiada rurę sterową tepered, a stary mial 1,1/8 doradzicie jakiej szerokości/oznaczenia mam kupić stery? Znalazłem że do starego talona [2015] wchodziły te:

https://rowerowy.com/sklep/czesci/stery/polzintegrowane/prod/o-o-warp-taper-zs44ex44

Chyba ze podejdzie on do starych sterów, nie mam pojęcie jakie to są stery nigdzie tego nie pisze.

Dodam, że amor który chcę zakupić to SR Suntour AION.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widać po główce ramy. Specyfikacja nic nie wspomina na ten temat, ale ze zdjęć to na moje oko masz prostą główkę. W związku z tym nie możesz mieć amora z rurą sterową Tapered. Są pewne metody że da się to upchać, ale jest to mocna loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to 1 i 1/8. Tapered nie wsadzisz, chyba że zamontujesz zewnętrzne stery, ale tutaj jest dodatkowy warunek że rura nie może trzeć o główkę. Loteria, może się uda, a może wydasz kupę kasy i nie zamontujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnica osadzenia sterów (w to co wprasowujesz dolną bieżnie sterów) musi wynosić ok. 44mm. Jeśli masz z zewnątrz 44mm to pewnie w środku 34mm i to nie podpasuje.

2 godziny temu, AverQ napisał:

Lecz to 40mm było liczone przez miskę wiec może sie cos nie zgadzać

 

Wybij stery i zmierz suwmiarką  bo bez tego nic nie doradzimy.

 

 

Polecam ten zestaw, u mnie sprawuje się świetnie.

https://rowerowy.com/sklep/czesci/stery/polzintegrowane/prod/cloud-f7

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś recenzję na stronie? Być może nie będzie to taki Plug and Play jak się wydaje.

No i nie jestem przekonany czy stery Neco to jest najlepsze co mogłeś wybrać. Octane One mam u siebie i są godne polecenia. Neco to typowy Chińczyk, poprawny, ale bez fajerwerków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...