Skocz do zawartości

[Amortyzator] Rock Shox XC 30 TK 26" igła!


AdiDe

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, pisałem Ci o moim, rok próbowałem sprzedać za 50 zł mniej niż Ty + dawałem nowy zestaw serwisowy ( warty 60 zł ) i olej. W końcu brakło nerwów na idiotyczne pytania prostaków z OLX i amor wylądował jako rezerwa w piwnicy.

Jakie 200-300 zł więcej ? Nówka za 560 zł chodzi na Bikeinie, a widziałem już poniżej 500 zł ;) Niestety.

 

Powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co mnie to kolego interesuje? Chcesz współczucia? Urzekła mnie Twoja historia... Obrazy użytkowników portalu wymienionego przez Ciebie, tez są dla mnie bezpodstawne. Wiec uprzejmie Cie proszę abyś nie robił bałaganu w moim ogłoszeniu. Jakie masz rezerwy w piwnicy, też mnie nie interesuje, sąsiada zagadaj...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie 4-letnia używka jest w lepszym stanie technicznym niż coś co leży na półce nie wiadomo ile czasu a sprzedawane jest jako "nowe". I oszczedz sobie dalszych komentarzy w tym ogloszeniu. Przegladalem Twoje wpisy, inni powinni mieć na uwadze to, że w życiu nie zjadłeś snikersa. Popracuj troche nad soba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...