Skocz do zawartości

[Stery] Pół-zintegrowanesemi integrated) Kcnc -niebieskie 1 i 1/8 cala


Kruk_Szaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

1.Opis produktu:

Mam dzisiaj do sprzedania Stery rowerowe marki KCNC model Radiant - R2, Stery są kompletnie nowe, nie były nigdy montowane w rowerze czy demontowane, zostały kupione...dla kapsla, bo nigdzie nie mogłem samego kapsla dostać. Stery są mi zbędne i dlatego je wystawiam :) .

Cena OSTATECZNA, nie podlega negocjacji.

Dane techniczne:

-Producent -KCNC
-Model - Radiant
-Materiał - Miski aluminiowe ze stalowymi łożyskami
-Łożyska maszynowe od Cane Creek w rozmiarze 41mm na 6,5mm wysokości ( KCNC nie ma swoich łożysk dlatego stosuje od Cane Creek o bardzo wysokiej jakości)
-Wymiar miski 44mm czyli miski ZS44
-Wersja na 1 i 1/8 cala
-Kolor - niebieski/błękit
-Wersja pudełkowa bez kapsla sterów.
-waga 76 gram

Paragon w zestawie.
 
Cena - 80 złotych
 
https://www.olx.pl/oferta/stery-pol-zintegrowane-semi-integrated-kcnc-niebieskie-1-i-1-8-cala-CID767-IDBY2dn.html

2. Płatności:

-Przelew na konto po uprzednim dogadaniu się.
-Nie wysyłam za pobraniem, wyłącznie w formie przelewu,
-Gorąco zachęcam do odbioru OSOBISTEGO, po uprzednim dogadaniu się. (Bierutów, przy zakupie produktów powyżej 400 złotych dojadę do Oleśnicy, Worocławia czy Namysłowa)

Jestem rzetelną osobą, nigdy nie oszukałem nikogo!!! Zapraszam również na dogadanie się na forum ww.forum.szajbajk.pl , nick Kruk.

3.Kontakt:

-Rozmowa poprzez wiadomości OLX
-Emailowo - wandet55(małpa)wp.pl
-Telefonicznie - 511 - pokaż numer telefonu - ( odbieram prawie zawsze )
-Facebook - Michał Siworski wystarczy wpisać

4.Wysyłka:

-Poczta polska priorytet 7,30 złotych bez śledzenia
-Poczta polska polecony priorytet 18,30 ze śledzeniem
-Paczkomat InPost po przysłaniu mi gotowej etykiety do wysyłki wtedy koszt wysyłki analogicznie nie naliczam, tylko koszt produktu.

5. Inne:

-Dla zdecydowanych jest możliwość wystawienia na portalu ALLEGRO (plus 9% kosztów zakupu).
-Przy kupnie kilku przedmiotów płacisz tylko raz, cennik zgodny z cennikiem Poczty Polskiej.
-Przy większych możliwy rabat czy wysyłka za darmo

Dziękuje za zainteresowanie się moją ofertą.

Pozdrawiam.
 

20191008_224746.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...