Skocz do zawartości

[Przerzutka] tylna Shimano XTR M9000 SGSdługi wózek)


Kruk_Szaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Dzisiaj mam do sprzedania tylną przerzutkę marki SHIMANO model topowy XTR M9000 SGS. Przerzutką była w rowerze który więcej stał niż jeździł, jest dosłownie nowa, na liczniku może mieć 30 km. Stan wizualny perfekcyjny, została nawet oklejona folią aby się nie zniszczyła. Sprzedaje bo kupiłem nową przerzutkę XTR M9120.

Stan oceniam na 9,5/10

Dane techniczne:

-Marka - Shimano
-Model -XTR M9000 SGS
-przeznaczenie - napędy 1/2/3 na 11 rzędów ( ale również świetnie działa na napędzie 10 rzędowym ulepszając jego pracę)
Materiał- Aluminiowo-karbonowa obudowa, karbonowy UD wózek przerzutki, kółeczka na łożyskach maszynowych, sprężyna tytanowa.
-Wąska konstrukcja Shadow RD+
-Przerzutka z dodatkowym sprzęgłem stabilizującym
-Regulacja napięcia sprzęgła
-Największa koronka: max. 46T(1x11 rzędów); 42T(2x11 rzędów) / min. 40T(3x11rzędów).
-Waga około 226 gram
-Pojemność całkowita: 45T

CENA: 390 złotych

https://www.olx.pl/oferta/przerzutka-tylna-shimano-xtr-m9000-sgs-dlugi-wozek-CID767-IDCTvjP.html


Uwaga, nie wysyłam za pobranie wyłącznie w formie przelewu, aczkolwiek gorąco zachęcam do odbioru OSOBISTEGO. W razie ODBIORU OSOBISTEGO jest możliwość spotkania się po uprzednim dogadaniu się.

Jestem rzetelną osobą, Zapraszam również na dogadanie się na forum ww.forum.szajbajk.pl , nick Kruk.

W razie potrzeby nie ma problemu z rozmową na Skype :)

Dla zdecydowanych jest możliwość wystawienia na portalu ALLEGRO (plus 9% kosztów zakupu). Przy kupnie kilku przedmiotów płacisz tylko raz, cennik zgodny z cennikiem Poczty Polskiej.

( 7,30 złotych za priorytet zaś 18,30 złotych za priorytet z opcją śledzenia - zmiana cennika Poczty Polskiej od 1.04.2019 roku.)

UWAGA:
Jest możliwość wysyłki do paczkomatu jeśli kupujący mi wydrukuje już gotowy blankiet z inpostu do wysyłki, wtedy logicznie koszt wysyłki należy odjąć od zakupu.

Przy zakupie wszystkich produktów możliwy mały rabat lub wysyłka za darmo.

Dziękuje za zainteresowanie się moją ofertą.

Pozdrawiam.

20191215_212752.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...