Skocz do zawartości

[Koła] Bontrager vs Vytyv


Mateuszek2006

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.  Czym różnią się koła Bontrager XXX od Vytyv Aviator XC wide (podobna szer wewn obręczy 29vs30mm)

 Ktoś wie jakie dokładnke są piasty w kołach Vytyv, jakie są różnice w użytkowaniu obu par kół oraz w sztywności. Chętnie poczytam opinie na temat zwłaszcza kół Vytyv. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Aviatory XC ale w wersji normalnej, czyli 25 mm szerokości wewnętrznej. Piasty to DT 240, sygnowane logo VYTYV. Niestety niewiele mogę powiedzieć na temat ich użytkowania, bo koła zakupione w grudniu, i póki co nawet nie zalałem ich mlekiem, więc pierwsza jazda jeszcze przede mną. To co mogę powiedzieć, to że na żywo prezentują się rewelacyjnie, no i wagowo wymiatają. Moje w wersji 25mm ważą 1260g z taśmą i wentylami. Bontragery z tego co widzę wagowo wyjdą podobnie, są na tych samych piastach, ale cenowo, pewnie będą ze dwa razy droższe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co koła zdjęte z roweru, więc nie sprawdzałem jak wyglądają w ruchu, ale najlepsze w ich wyglądzie jest matowe wykończenie z widoczną strukturą karbonu. Obłędnie to wygląda :)  No i podobno są Handbuilt in Germany, a przynajmniej tak widnieje na naklejce. Choć nie znam się aż tak na kołach, żeby wiedzieć czy jest różnica między kołami składanymi przez grube niemieckie paluchy zamiast przez małe chińskie rączki lub chińską maszynę. Obręcz pewnie i tak jest Made in China.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...