Skocz do zawartości

[Słuchanie muzyki na rowerze] sluchacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Jeżeli są tutaj osoby, które słuchają muzyki podczas jazdy na rowerze bardzo proszę o wypełnienie króciutkiej(naprawdę) ankiety. Będzie to dla mnie ogromna pomoc przy projekcie uczelnianym :) Jeżeli macie jakieś uwagi  lub pytania odnośnie pytań to śmiało można pisać :)

Ankieta: https://docs.google.com/forms/d/1yrC6qpLcdr_IGv6yUzcM-xw-wkkUFIHVR8cFo-hi-zw/edit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, dorota57 napisał:

Ja nie słucham i odradzam słuchania.

Ja też, od kiedy okazało się pociąg zupełnie znikąd pojawił się 5 metrów obok, w momencie kiedy miałem zamiar przetoczyć się przez przejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi :)

 

19 minut temu, Janu_sz napisał:

Podaj Proszę nazwę uczelni i kontakt do promotora pracy.

To nie jest praca dyplomowa, projekt na studia dotyczący głośników bluetooth, ale niezbędna jest w nim ankieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słucham muzyki podczas jazdy i nie wypełniam internetowych ankiet.

 

Swoją drogą jaki promotor zaakceptuje metodologię internetowej ankiety? Takie to niezbyt poważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Januszu, niestety nie orientuję się w strategiach marketingowych firm, nie wiedziałam że to już nie wypada poprosić o pomoc. Nikogo nie zmuszam, jeżeli czujesz się w jakikolwiek sposób zagrożony/urażony/ moją ankietą to przykro mi niezmiernie, nie musisz jej uzupełniac. Nie mam zamiaru podawać swoich danych. Kiepski z ciebie szeryf internetu, niemniej jednak uznam twoją teorie za komplement. Nie sądziłam, że komukolwiek może przejść chociaż przez myśl, że jest to profesjonalna ankieta. Życzę więcej luzu i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janu_sz wyluzuj. Nie podoba Ci się, to pomiń temat i tyle. Nikt tu nikogo do niczego nie zmusza.

Jak założę temat z pytaniem czy jeździcie na szosie czy MTB, to też mam wyskoczyć z danych dla kogo to zbieram? Paranoja, wszędzie węszycie spisek.

Nawet jeżeli byłaby to jakaś firma planująca przejąć władzę nad światem, to jaki jest problem z wypełnieniem ankiety? Co to zmieni? Nie podajesz swoich danych, jest anonimowa i założona na sprawdzonym serwisie.

Bijecie piane o takie pierdoły, a mogę się założyć że część forumowicz popełnia większe internetowe "grzechy" niż wypełnienie anonimowej ankiety internetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, skom25 napisał:

@Janu_sz wyluzuj. Nie podoba Ci się, to pomiń temat i tyle.

Temat mi się podoba, inaczej nie pytałbym o szczegóły, które jak widać są nie do przejścia. No cóż, drążył nie będę, wnioski sami wyciągniecie z poziomu jaką reprezentuje student obawiający podać się nazwę uczelni.

8 minut temu, skom25 napisał:

Nawet jeżeli byłaby to jakaś firma planująca przejąć władzę nad światem, to jaki jest problem z wypełnieniem ankiety?

A no taki, że jej w tym pomożesz pośrednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem starej daty nietolerancyjnym rasistą /tu można wpisać dowolne określenie../ szlag jasny/ ciemny mnie trafia jak ktoś puszcza w miejscach publicznych muzę z głośników. Autobus, przystanek, przedział pociągu, skwer..., itp. Podobne uczucie żywię do wszystkich w słuchawkach, którzy zachowują się jak zombie. Nie widzę różnicy czy jest wpatrzony w fona czy wsłuchany w fona, ważne, że reaguje na otoczenie podobnie jak przęsło mostu na moje pytanie o drogę czy godzinę......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
1 minutę temu, shotgun napisał:

Podobne uczucie żywię do wszystkich w słuchawkach, którzy zachowują się jak zombie. Nie widzę różnicy czy jest wpatrzony w fona czy wsłuchany w fona, ważne, że reaguje na otoczenie podobnie jak przęsło mostu na moje pytanie o drogę czy godzinę......

Publiczne słuchanie muzyki to swoją drogą, ale musisz mieć bardzo smutne życie, jeżeli na serio szlag Cię trafia na sam widok osoby w słuchawkach.

A myślałeś kiedyś, że praktycznie każdy kierowca w aucie słucha muzyki czy radia? A do tego jeszcze jest odizolowany przez zamknięte szyby, to są dopiero idioci i debile!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...