Skocz do zawartości

[gravel] marin/fuji


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że jakiejś ogromnej różnicy nie będzie. Ważna rzecz - rowery o których pisałem ważone były na różnych urządzeniach, aby wyniki były miarodajne trzeba by je wykonać na tej samej wadze.

Pierwsza setka za nim, pracuje gładko tylko do siodełka trzeba się trochę przyzwyczaić.

 

 

img-20200120-171134753.jpg

img-20200118-143205308.jpg

img-20200119-195617461.jpg

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martez no i fajnie :) Widzę też moje okolice ;)

Siodełku daj szansę, ale jakby co to przecież część którą wymienia się pod siebie. Nie wiem na czym poprzednio jeździłeś, ale często ludzie jeżdżą na miękkich kanapach a potem szok jak przełożą dupsko na coś twardszego. Takie siodło ma zalety, które wychodzą jak już swoje wyjeździsz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siodełko na pewno dostanie szanse i myślę że nie powinno być problemu z przyzwyczajeniem się.

W dniu 23.01.2020 o 09:55, woojj napisał:

No i fajnie że następnego złapały stllove klimaty ;-)))

Złapały, złapały:D Ostatnie stalowe rowery jakie pamiętam to pancerne ukrainy:wub: i marketowy mtb z końca poprzedniego wieku. Wszystko ważyło tony,szczególnie ten mtb, rury średnicy chyba 2 cale, nic go nie było wstanie zniszczyć.

Zastanawia mnie czy ta cud miód cromo technologia jest w stanie przeżyć taką ukraine ( mówiąc oczywiście o normalnej eksploatacji )

Szukam tej folii ochronnej ale na miejscu nie mogę znaleźć a na alledrogo w komentarzach piszą że lipa a nie M3. Może znacie gdzieś metę w Warszawie?

W dniu 23.01.2020 o 09:51, m0d napisał:

Widzę też moje okolice ;)

Które zdjęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ta cud miód cromo technologia" może przeżyć niejedną Ukrainę albo inszy starszy rower z dawnych "demoludów" ;) Oczywiście sam osprzęt tyle nie wytrzyma. Zresztą to jest taki "powrót do klasyki" a nie jakaś nowość czy technologia sprzed roku, a ta konkretna rama to taka podstawowa półka cro-mo, bardziej pancerna niż wycieniowana.

12 godzin temu, Martez napisał:

Które zdjęcie?

Drugie. Wygląda mi na Most Siekierkowski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj

Rozmiar M przy 176 

Jak na razie mało jazdy więc za dużo nie napisze.

Rower bardzo fajny i wygodny.

Słabą stroną jest lakier ale miejsca styku linek z ramą zabezpieczyłem folią ochronną.

Swojego nie ważyłem ( dorwę wagę wędkarską to dokonam pomiaru)

Ten o którym pisałem w sklepie stał na oponach 32.

Rower leci gładko i kilo w prawo czy lewo raczej różnicy robić nie będzie.

Ja rower mogę szczerze polecić. 

Trochę późno się decydujesz bo te zeszłoroczne już właściwie wyprzedane a z tegorocznymi ciężko o rabaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...