Skocz do zawartości
Arheus3

[Suport i korby dirt] polecicie jakieś napędy?

Rekomendowane odpowiedzi

Arheus3

Cześć, szukam suportu i korb do roweru dirtowego pod ramę dartmoor two6player proszę o propozycje. Dziękuję.
Link do ramy: https://www.rowertour.com/p/58206/dartmoor-two6player-rama-26-dirt-street-red-devil

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
BMXdoPieca

Budżet kolego budżet

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Arheus3

300-400zł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
BMXdoPieca

Z góry odradzam wszelkie korby bmxowe. Warto pomyśleć nad korbami MTB, np. Shimano Zee, bardzo mocna i dość lekka korba. Jej jedyną wadą jest to że szybko się ściera lakier na ramionach od pedałowania, warto by było ją przezroczystą folią ochronną. Jaką masz mufe?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Arheus3

jestem podczas składania dirtówki gdzie rama jest pod suport na euro 73 czyli mufa 68/73mm będzie wchodzić w grę 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
BMXdoPieca

Jeśli byś brał korbę mtb np. zee to zwróc na to uwagę żebyś przez przypadek nie wziął na korbę 83mm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Looser
      Przez Looser
      Cześć,
      Za przeciętna opłatą oddam w dobre ręce kompletny napęd wyjęty z roweru. Link do galerii: Google gallery
      Wspomniane części to:
      1. Korba - SHIMANO Deore XT M780 Holowtech II (42x32x24)
      2. Manetki - SHIMANO SLX SL-M670 Rapidfire Plus i-spec
      3. Przerzutka przód - SHIMANO Deore XT M781 (34.9mm) - uwaga, drobny detal, śruba od mocowania linki została wymieniona na nieoryginalną, poprzednia straciła kiedyś głowę podczas odkręcania
      4. Przerzutka tył - SHIMANO Deore XT M780
      5. Kaseta - SRAM CS PG-1030-10 (11-32)
      6. Łańcuch - Campagnolo C10 - przymiar 0,75 nie wchodzi
      Mam również do sprzedania hamulce m675 dostępne w oddzielnym temacie.
      Napęd ma za sobą jakieś 7-8 tys. km, z czego kaseta tak ponad 2 tys. km, natomiast łańcuch w okolicy tysiąca.
      Dla osoby, która weźmie cały napęd bez miauczenia cena wynosi 450 pln (700 pln z hamulcami)
      Cena regularna:
      1. 250 pln
      2. 100 pln - komplet
      3. 40 pln
      4. 110 pln
      5. + 6. 70 pln
      Do powyższych cen należy doliczyć cenę dostawy przez wybranego 'spedytora'.

• Rover
      Przez Rover
      Chciałem zrobić serwis tylnej piasty w rowerze, wiem, że muszę zdjąć wolnobieg, ale, poza bacikiem, nie bardzo wiem jaki klucz do wolnobiegu powinienem kupić. Mógłby mi ktoś doradzić czy któryś z poniższych kluczy by pasował do kształtu wolnobiegu na poniższym zdjęciu lub ewentualnie podać link do odpowiedniego klucza?
      Klucz nr 1
      Klucz nr 2
      Zdjęcie wolnobiegu:

• Magnaflow
      Przez Magnaflow
      Witam tak jak w temacie czy da się założyć korby które wymagają suportu 113mm na suport 111mm? Mam kasetę 9 rzędowa  i będąc totalnym laikiem próbowałem założyć korby shimano tourney które są przystosowane do 7 8 rzędow. Po założeniu okazało się że nie da się nawet zakręcić korbą bo przylega do ramy. Szukam teraz korby na kwadrat która będzie pasowała do suportu 110, 111mm i do 9 rzędow czy jest taka korba w ogóle możliwa do zdobycia? Czy da się wsadzić korbę 113mm na suport 111mm?
    • Davaeorn
      Przez Davaeorn
      Cześć.
      Dzisiaj czyszcząc rower, bo nazbieralo się sporo syfu, chyba spowodowałem mały problem - mianowicie (mając rower do góry kołami) czyscilem szczotka okolice suportu i zębatki w tylnym napędzie. Prawdopodobnie ową szczotka wepchnąłem ziarenko/a piasku w owe rejony. Efekt - chrobocze. Wkurza. Wcześniej tego na pewno nie było, mam wyczulony słuch na takie rzeczy. 
      Pytanie, czy mogę jakoś bez rozbierania wszystkiego to próbować wyczyścić? Sprężone powietrze, myjka ciśnieniowa?
    • WeronikaW
      Przez WeronikaW
      Witam,
      W moim góralu Kross Level B10 domyślnie zamontowany był napęd Sram Eagle NX 1x11, lecz zamieniony został na Shimano SLX M7000 1x11 z kasetą 42. Brakuje mi kilku ząbków i korzystając z okazji, że stary napęd zaczyna się zużywać planuję dokupić manetkę, kasetę i przerzutkę z SLX m7100. Poprzednio wymiana bębenka nie była potrzebna, jednak teraz nie jestem tego pewna, ponieważ wyczytałam o Micro Spline. Ktoś wymieniał w ten sposób napęd lub wie jak wyglądają wymagania co do piasty/bębenka?
      z góry dziękuję