Skocz do zawartości
Mateusz616

[Czujnik Prędkości] Marka Magene 2w1

Rekomendowane odpowiedzi

Mateusz616

Witam, mój problem jest dość niecodzienny. Otóż zakupiłem ostatnio zestaw czujników prędkości i kadencji 2w1 Magene. Zależało mi na tym aby podłączyć owe czujniki do roweru stacjonarnego co też uczyniłem. Moją bazową aplikacją i jedyną którą chcę używać do odczytu danych jest Endomondo. Czujnik Bluetooth Smart wykrywa te urządzenia i pokazuje je jako podłączone. Mają one dwa różne numery seryjne. Jeżeli w aplikacji wybierzemy opcję rower stacjonarny wyświetlają się 3 "urządzenia pomocnicze" takie jak pulsometr symbol serca, licznik kadencja symbol koła/pedała oraz symbol pioruna którego znaczenia nie znam. Próbowałem na różne sposoby ale niestety nie działa to tak jak myślałem i moje pytanie jest następujące. Czy takowe liczniki na trybie stacjonarnym są w stanie pokazywać maksymalną liczbę kilometrów jaką osiągnąłem bez konieczności wpisywania dystansu ręcznie w opcji statystyk tylko w czasie rzeczywistym, tak jakby to miało miejsce w normalnym trybie kolarstwa lub jazdy na rowerze w terenie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pixon

Czujnik Magene rzeczywiście może obsługiwać pomiar prędkości (dioda zielona) i kadencji (czerwona). Żeby zmienić tryb musisz wyjąć i włożyć baterie.

Być może u Ciebie obydwa czujniki sparowane są jako czujniki kadencji i się gryzą w aplikacji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sznib

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×