Skocz do zawartości

[zlot] Stallovy - reaktywacja A.D. 2020?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

kazafaza w poście z 26.05 przypomniał Paprykarzowe wydarzenia z lat 2013-2014

A ja chcę przypomnieć takie trójmiejskie stalove eventy z 2012 r. Tam (Paprykarzowo) i tu (3City) uczestnicy jakby znajomi :

TKS - Trójmiejskie Kucie Stali

Geriatryczny Spęd Rekonwalescencyjny

A ja do Skywalkera i Towarzystwa kwestię mam - bo tak ze skwarkiem my se gadalim :

- termin jak termin , wirus wypłoszy człowieków albo i nie - ale sympatyczniej jest jak tłoku nie ma czyli może sam koniec sierpnia lub lepiej coś początkowo wrześniowego

- i pytanie o posiadane Kobiety i Potomstwo (bo takie też były pomysły) - jak w sierpniu to chcecie je zabierać ? Bo ja to wolałbym od tego dobrodziejstwa trochę odpocząć. W wątku Geriatrycznym była o tym gorąca dyskusja.

PS - Miły skwarku2 jakby wszystko przypasiło Tobie i mnie to w tym kombi zarezerwuj jedno miejsce for me :).

Edytowane przez marekgda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, gdzieś przewinęła się myśl że bez osób towarzyszących i tego się trzymajmy :) To nie piknik rodzinny tylko zlot forum. 

Jeśli chodzi o termin - będę celował w przedostatni weekend sierpnia, bo potem już startuje początek roku. Ale w serwisie mamy teraz ruch od rana do wieczora to nie ma kiedy złapać za telefon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak wcześniej: Ci co chcą lub muszą zajawić w opiece najbliższych robią tak na własne oraz najbliższych ryzyko - zlot stalowej braci charakteryzuje się nieparlamentarnym słownictwem tudzież konsumpcją produktów zmieniających postrzeganie rzeczywistości.  Zaleca się menadżerowi familiady zabranie chloru do oka i wytrycha do ucha, parawan opcjonalny.  :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wymyślili... Tak czytam, czytam i nawet pojechałbym na jakąś poboczną socjalizację z osobami szurniętymi tak samo jak ja... no ale stal? :confused: Przecież nie będę na Wigrach się rozbijał po górskich szlakach... nawet tych najniższych. Te czasy minęły i myślałem, że nie wrócą. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranczo Złotów zaklepane :) Wstępnie na 15 osób, do połowy sierpnia mamy dać znać dokładnie. 

O śniadania sobota niedziela też poprosiłem, co do reszty to zobaczymy jaki będzie plan. 

Podobnie z materiałem na sobotnie ognisko/grilla - coś będzie ogarnięte. Do tego garaż na rowery. 

Zaliczka niewielka to wezmę ją na siebie. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie poduszki - historia z #pdk: miałem takiego znajomego, który jak jechaliśmy pod namiot to leciał w ostry minimalizm. My napchane plecaki, kuchenki turystyczne, śpiwory, spreje na komary, a ten koc do plecaka i grubsza bluza do przykrycia się. Komary fajkami odstraszał, jedna łyżka robiła mu do mieszania kawy, smarowania kanapek i krojenia kiełbasek, była właściwym narzędziem na śniadanie, obiad i kolację. Pierwszy raz jak jechaliśmy to spakował się na 3 dni do małego plecaka. Zauważyłem że nawet poduszki nie ma. Zapytałem o to, a on że bez sensu poduszki targamy tyle kilometrów, bo on sobie kupi poduszkę na miejscu za 1,5zł i później jeszcze ją zję. Ja oczywiście beka w ch.., a ten w jakimś sklepiku już pod campingiem kupił chleb krojony marki "polskie domy" i na tym spał. Następnego dnia to zjadł i kupił nowy i tak 3 dni. Nigdy wcześniej, ani nigdy później żaden lifehack nie zrobił na mnie takiego wrażenia.

A serio - ja to sobie planuję wyjechać we czwartek z Poznania, spać gdzieś w lesie, w okolicach Wągrowca i dojechać w piątek.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w pokojach, nie pytałem o szczegóły bo nie miałem zbytnio czasu, ale na pewno warunki nie będą spartańskie :)

A patent z chlebem muszę wypróbować :D

Jeśli o mnie chodzi to jeszcze nie mam sprecyzowanych planów. Raczej w piątek wygodnym Malczewskim dojadę sobie do Piły, a potem z tobołkami do celu, dopiero na wieczór. 

I pewnie powrót w poniedziałek, po jakiejś niedzielnej trasie, coby na miejscu pokręcić coś więcej. 

@itr może jakaś leniwa niedziela trasa w kierunku Bydgoszczy? Stamtąd kolej żelazna bezpośrednio do Warszawy odjeżdża ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Grizzli za sygnał o Stali20", dawno z forum wyparowałem ale stali z garażu nie ubyło więc wstępnie piszę się na zlot, zjeździłem lata temu tamte tereny i choć płaskawe to przynajmniej nadźgane ciekawostkami no i w takim towarzystwie będzie beka więc do listy się dopisuję

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...