Skocz do zawartości

[zlot] Stallovy - reaktywacja A.D. 2020?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W tej sytuacji jaka jest teraz nie pozostaje nic innego tylko czekanie. Ale, że wcześniej tematu nie znalazłem to postanowiłem teraz napisać. Więcej czasu teraz mam bo więcej siedzę w domu. 

Jak coś to Borne Sulinowo świetna opcja piękne tereny. Byłem tam kilka lat temu na spływie kajakowym. Ale ścieżki rowerowe też widziałem. 

Ale spoko teraz to tylko czekanie pozostaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odkąd się mocno polubiłem z Muirwoodsem zastanawiam się czy nie przyjechać na nim zamiast na Unicie :D Stal urosła w siłę a jeździć za bardzo nie można. Dobrze że kawałek od domu szczere pola to chociaż kości jest gdzie rozruszać jeżdżąc w tę i z powrotem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Minął miesiąc i niewiele się zmieniło - wiadomo tylko że hotelarstwo wraca powoli do życia :)

Myślę że jak miejsce mamy nakreślone i mniej więcej wiadomo kiedy miałoby takie spotkanie nastąpić to o ile nie nastąpi ta II fala epidemii wszystko się uda i jakąś bazę wypadową znajdziemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W rometowym czy też różnokołowym pojawił się wątek starych imprez stalowych, których moja szukajka nie widziała.  Na szczęście Najmruczniejszy @durnykot pomógł wygrzebać wspomnienia z odmętów archiwum.  A więc, póki koronka trzyma świat w niepewności jutra, rzućta gałą jak to drzewiej bywało:

2013:  

 

2014: 

 

...aż mie się bryle zaszkliły normalnie :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

I co ze zlotem? COVID powoli przemija, można robić imprezki do 150 osób :)

Ja jestem za opcją jesienną. Mniej letników, mniej ludzi w ogóle, puste kwatery, spokój, cisza i my.

Oczywiście bez żon i dzieci jak to ostatnio dywagowaliśmy z Markiem u mnie w sklepie. 

Org nie powinien stawiać na demokrację! To najgorszy z ustrojów!

Jak ktoś nie ma transportu to służę swoim kombi z 3miasta, oczywiście jak termin mi będzie pasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - spotkanie na pewno, pytanie kiedy :D

Demokrację można odstawić, teraz mamy monarchię i koronę. 

Wirus z nami zostanie na długo, to pewne. Kwestia tego kiedy będzie spokój a kiedy się nasili. 

Jest wiele teorii że się odbije jesienią, jedna z nich zakłada transmisję urlopową. 

Także jeśli o moje zdanie chodzi to pozostałbym przy terminie końcowo sierpniowym. Jak odzew byłby pozytywny to przedzwonię zarezerwować nocleg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...