Skocz do zawartości

[Rama dartmoor] Czy koła qr9 wejdą do tej ramy


Lgwg

Rekomendowane odpowiedzi

To słabo bo chodzi o używana i w ogóle nie mogę znaleźć jakiejś ramy fajnej bo nie chce dawać 900 ponad za ramę horneta nowa

Czy czekać na horneta 2020? Bo mi się nie spieszy ale też nie wiem ile będzie kosztowała taka rama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1049 cena detaliczna, czyli sporo. Rynek trochę zweryfikuje tę cenę ale też nie ma tych ram na tyle żeby je nie wiadomo jak promować. Pojawia się rzut na wiosnę i tyle. Podobnie z ramami NSa. 

Dart za Horneta mocno się ceni, sam rower też był w zeszłym roku za drogi w stosunku do  tego co oferował. Ale geometria fajna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dokumosa napisał:

W HT taki skok czy kąt główki wyłącznie fanaberia.

Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BMXdoPieca napisał:

Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.

Heh, mam cos podobnego o skoku 160mm i HA  64,5 stopnia. Mam też fula 140mm kąt 68. No i przede wszystkim mam koło domu kilka pętli gdzie HT traci jakikolwiek sens i żaden skok mu nie pomoże bo można sobie raz czy dwa razy dropnąć na HT z 1m ale  tam jest rąbanka taka, że kolana na sztywniaku wysiądą po 15 min a fullem można jeździć pół dnia i  za każdym zjazdem banan na twarzy jeszcze większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dokumosa napisał:

To taniej będzie jak kupisz gotowy rower na tej ramie.

No na pewno taniej. Żeby kupić horneta na minimalnie akceptowalnym osprzęcie trzeba wydać prawie 3000 zł i prawdopodobnie będzie trzeba i tak do niego dokładać bo wiadomo do czego ludzie wykorzystują te rowery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś że poza ramą nowe koła, amortyzator, korby...  za chwilę okaże się, że hamulce, opony, dropper, napęd...

Swoją drogą to o ile pamiętam zaczynałeś rozglądać się za 26p czyli ramą typowo do dirtu a teraz enduro ht. Mają one ze sobą tyle wspólnego że obydwie są do roweru ;). Jakie ma być konkretne zastosowanie docelowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...