Skocz do zawartości

[Mouflon Tracks] Noclegi w Stroniu Śląskim - maj 2020


TheJW

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy dobry dział - jeśli nie, proszę o przeniesienie.

W maju wybieram się na etapówkę Mouflon Tracks i szukam przyzwoitego noclegu z możliwością trzymania rowerów "przy sobie". Stronie Śląskie i najbliższe okolice. Nie potrzebuję luksusów za miliony monet, tani dwuosobowy pokój z łazienką wystarczy, byleby można było w nim rowery trzymać. ;) Możecie coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Mod Team
8 godzin temu, pitersonic napisał:

podbijam temat, jest jakis maraton w Stroniu ( badz w ogole na Dolnym Slasku) w sezonie 2021 ?? Jak ktos ma jakies informacje prosze podac. Pozdrawiam!

Próbowałeś szukać? Wyścigów na Dolnym Śląsku zapowiada się sporo, ile będzie to zobaczymy...

http://bikemaraton.pl/

Extreme MTB Challenge

Maraton MTB Kargula i Pawlaka 2021 | Facebook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Nie wiedziałem jak edytowac posta wiec napisalem nowy. W razie czego prosze adminow o korekte. 

Jak zrobic rezerwacje na maraton ?? Jakis numer konta, opłata?? Zauwazylem ze jest tylko rezerwacja dowolnego do 31.03.21 czyli juz sie spoznilem...

Napiszcie koledzy jak wyglada zalatwienie miejsca na maratonie organizacyjnie. Jak jest od strony formalnej. Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, chodzi mi 

 

przy próbie opłaty wyswietla sie komunikat " nie ma zadnej edycjij do opłaty" czyli chyba jeszcze za wczesnie. Pomijajac fakt ze ja chce Złotoryje to niebawem inna trasa rusza. Bodajze 15ego kwietnia i co tez nie ma opłaty ?? dziwne to troche. Tez macie takie komunikaty ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam czy i ta złotoryja sie odbedzie, dobrze by bylo ale ograniczenia sa poki co do 18.04. Zawsze awaryjnie pozosaje Polanica 29.05. Teren, rowniez w tych 2 przypadkach bardzo ciekawy. Ktos juz jezdzil w tym konkursie ?? Jesli jest ktos kto jechał w tym maratonie prosze o jakies informacje, jak sie jezdzilo. Natomiast wszystkich pozdrawiam!! Elo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...