Skocz do zawartości

[czyszczenie] co i jak? - sposoby czyszczenia


Rekomendowane odpowiedzi

Jakis czas temu kupilem nowy rower i od tamtej pory nie bylo potrzeby czyszczenia go az do teraz, chcialbym go doporowadzic do porządku bo co niektore miejsa sa zabrudzone zaschnietym blotem min. przerzutki. I pytanie jest czym najlepiej, jak najlepiej? Widzialem gdzies opcje czyszczenia jakas szczotka. Nie wiem czy sa jakies specjalne do tego czy po prostu zwykla szczotka sie nada. I jak najlepiej wyczyscic zebatki/łańcuch by móc pozniej na nowo nasmarowac a nie by by tylko mieszac brud z smarem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dorota57 napisał:

Jeżeli się czyści rower po, jakimś czasie to we mnie się gotuje. Rower się czyści po każdej jeździe, jak jest mokro. Często na forum wklejają zdjęcia roweru brudnego. Mnie by było wstyd, chociaż w internecie jest się anonimowym. 

Mi nie jest wstyd. I nie potrzebuje czyscic co 5 minut. Każdy robi po swojemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dafor napisał:

Każdy robi po swojemu

Mnie jako dziecko, ojciec gonił za brudny rower i nie wprowadzony na noc do komórki. To były lata 60-te. Takie zboczenie mi zostało. Jak wystawiam rower do sprzedania to jest jak wyprowadzony z sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, dorota57 napisał:

Jeżeli się czyści rower po, jakimś czasie to we mnie się gotuje. Rower się czyści po każdej jeździe, jak jest mokro.

I dlatego przestałem wjeżdżać nawet jednym kołem do lasu i śmigam w grudniu samymi asfaltami. Precz z błotem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...