Skocz do zawartości

[Gravel] Do 4,5 tys. zł - prośba o porady odnośnie modeli


mzm

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Cześć,

wracam do tematu, ponieważ pod koniec stycznia zamówiłem Merlina Malt G1, którego polecił mi jeden z forumowiczów, a być może ktoś w przyszłości będzie szukał informacji na temat tego modelu, więc warto, żebym napisał, jaki był finał moich poszukiwań.

Na wysyłkę trzeba było poczekać ok. 2 tygodni, o czym sklep informuje na stronie, ponieważ rower był składany na zamówienie. Dostawa bezproblemowa, wszystko dobrze zapakowane w wielkim kartonie. Wystarczy zamontować koła, kierownicę i rower jest gotowy do jazdy.

Z roweru jestem bardzo zadowolony. Wspaniały zakup, który mogę polecić każdemu. Właściwie nie ma się do czego przyczepić, nie mam z nim żadnych problemów - a o to głównie mi chodziło; żeby sprzęt był w miarę bezproblemowy. Tiagra spisuje się ok, ale tutaj na szczególne wyróżnienie zasługują hamulce tarczowe mechaniczne. Szczęki mnie denerwowały od kiedy pamiętam, stąd chęć przejścia na tarcze. I jest super - żadnych kłopotów, siła hamowania bez zarzutu (nawet dociągać klocków jeszcze nie musiałem przez tych kilka miesięcy), a jak ostatnio złapał mnie nagły deszcz - jechałem względnie spokojnie.

Jedynie siodełko rozpaczliwe, więc włożyłem stare i całkiem wygodne Accent Veno, choć docelowo wymienię pewnie na coś innego. Ponadto na dzień dobry wyjąłem opony Kenda 35 mm i włożyłem zwijane Veloflex Master 28 mm, o których też złego słowa nie mogę powiedzieć.

Całość (rower z dostawą + nowe opony) kosztowała mnie 4,2 tys. zł, a rower prezentuje się tak:

Spoiler

u7BTp0l.jpg

 

 

Edytowane przez mzm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...