Skocz do zawartości
  • 0
Gość Wojwer

Kupno części w internecie, wymiana w serwisie

Pytanie

Gość Wojwer

Hej, zamierzam niedługo wymienić korbę w rowerze i tu mam pytanie czy mogę kupić ją w internecie a potem dać do serwisu czy serwis wymieni mi tylko korbę którą on ma? Chodzi mi o to, że mogą nie mieć konkretnego modelu, albo ich części będą z marżą. Sam nie chcę brać się za wymianą bo nie mam w tym doświadczenia.

Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
wkg

Wymieni na taką którą przywieziesz. O ile będzie pasowała : )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0
Gość Wojwer

Okej, dzięki za odpowiedź. nie chcę, żeby serwisant kręcił nosem, że części nie są kupione od niego, miałem już taką sytuację w warsztacie samochodowym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0
SoloTM

Kręcić nosem będzie, ale pewnie zrobi to po cichu z twarzą pokerzysty. ( tym bardziej, jeśli to standardowe rzeczy, które ma, jak nie ma to nawet w środku nie będzie kręcił nosem ) Na pewno skasuje za robotę bez zniżek, choć teraz zima, każda naprawa cieszy.

Edytowane przez SoloTM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0
wkg
23 minuty temu, Gość Wojwer napisał:

Okej, dzięki za odpowiedź. nie chcę, żeby serwisant kręcił nosem, że części nie są kupione od niego, miałem już taką sytuację w warsztacie samochodowym.

Eeeeetam. W warsztatach amochodowych tez sie zgadzają. Nawet autoryzowanych na gwarancji. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.