Skocz do zawartości
  • 0

Kupno części w internecie, wymiana w serwisie


Gość Wojwer

Pytanie

Gość Wojwer

Hej, zamierzam niedługo wymienić korbę w rowerze i tu mam pytanie czy mogę kupić ją w internecie a potem dać do serwisu czy serwis wymieni mi tylko korbę którą on ma? Chodzi mi o to, że mogą nie mieć konkretnego modelu, albo ich części będą z marżą. Sam nie chcę brać się za wymianą bo nie mam w tym doświadczenia.

Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojwer

Okej, dzięki za odpowiedź. nie chcę, żeby serwisant kręcił nosem, że części nie są kupione od niego, miałem już taką sytuację w warsztacie samochodowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręcić nosem będzie, ale pewnie zrobi to po cichu z twarzą pokerzysty. ( tym bardziej, jeśli to standardowe rzeczy, które ma, jak nie ma to nawet w środku nie będzie kręcił nosem ) Na pewno skasuje za robotę bez zniżek, choć teraz zima, każda naprawa cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Gość Wojwer napisał:

Okej, dzięki za odpowiedź. nie chcę, żeby serwisant kręcił nosem, że części nie są kupione od niego, miałem już taką sytuację w warsztacie samochodowym.

Eeeeetam. W warsztatach amochodowych tez sie zgadzają. Nawet autoryzowanych na gwarancji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...