Skocz do zawartości

[Giant Trance SX E+ 1 Pro 2019] po przejechaniu 3000km


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, dawmac napisał:

wkg prosze nie oceniaj osoby ktorej nie znasz, masz misje “robic dobrze” danej firmie to ok ale nie moim kosztem.

Już cię znam.

Poddałeś pod publiczny osąd firmę i jej zachowanie więc sam musisz być bez skazy oraz sam musisz być gotów być poddany publicznemu osądowi. Wielu się nabrało - ja niestety też.

Tymczasem łżesz na potęgę. Łżesz w kwestii przebiegu próbując wcisnąć ludziom złoma na allegro. Łżesz w kwestii stanu opisując jako bardzo dobry choć przez cały wątek opisujesz sprzedawany rower jako złom. Łżesz w kwestii tego gdzie rower jest - wysyłka z Londynu, do zobaczenia w Krakowie a jest w serwisie i nie wiadomo  kiedy wróci z naprawy. Łżesz w kwestii przebiegu - próbujesz opchnąć rower z przebiegiem 1500 a tu piszesz, że ma 3000. Skomlesz jak przerażone szczenie, że sprzedawca wprowadził cię w błąd tymczasem sam jako sprzedawca - firma oszukujesz w kwestii wagi i mocy bredząc jednocześnie że wagę i moc można sobie sprawdzić w dokumentacji. Piszesz o korzystaniu z praw konsumenta tym czasem sprzedajesz przez firmę.Jesteś oszustem. Tak właśnie cię oceniam - jak każdego łgarza. Bo łżesz jak pies. Niestety nie wiemy i - przynajmniej ja - nie chcę wiedzieć kiedy łżesz. Czy łżesz tu na forum czy łżesz na allegro. Spadaj stąd bo przynosisz wstyd.

 

Edytowane przez wkg
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, wkg napisał:

Już cię znam.

Poddałeś pod publiczny osąd firmę i jej zachowanie więc sam musisz być bez skazy oraz sam musisz być gotów być poddany publicznemu osądowi. Wielu się nabrało - ja niestety też.

Tymczasem łżesz na potęgę. Łżesz w kwestii przebiegu próbując wcisnąć ludziom złoma na allegro. Łżesz w kwestii stanu opisując jako bardzo dobry choć przez cały wątek opisujesz sprzedawany rower jako złom. Łżesz w kwestii tego gdzie rower jest - wysyłka z Londynu, do zobaczenia w Krakowie a jest w serwisie i nie wiadomo  kiedy wróci z naprawy. Łżesz w kwestii przebiegu - próbujesz opchnąć rower z przebiegiem 1500 a tu piszesz, że ma 3000. Skomlesz jak przerażone szczenie, że sprzedawca wprowadził cię w błąd tymczasem sam jako sprzedawca - firma oszukujesz w kwestii wagi i mocy bredząc jednocześnie że wagę i moc można sobie sprawdzić w dokumentacji. Piszesz o korzystaniu z praw konsumenta tym czasem sprzedajesz przez firmę.Jesteś oszustem. Tak właśnie cię oceniam - jak każdego łgarza. Bo łżesz jak pies. Niestety nie wiemy i - przynajmniej ja - nie chcę wiedzieć kiedy łżesz. Czy łżesz tu na forum czy łżesz na allegro. Spadaj stąd bo przynosisz wstyd.

 

Cytujac klasyka “ale ty “glupi jestes” przepraszam za ten epitet ale nie moglem sie powstrzymac :) Pisalem killa razy o sytuacji z oferta, tak moj blad bo byla wystawiona wczesniej i jej nie poprawilem. Aktualnie mysle ze jest ok. Tak rower jest w Krakowie i co za roznica czy u mnie czy w serwisie Gianta ? Tak jak ktos bedzie zaintetesowany to podam ze jest w aso a moze juz bedzie u mnie. Skad pomysl ze rower jest w Londynie ? Pisze jak byk ze w Krakowie. Piszesz o mnie jako o oszuscie, a kogo oszukalem ? Tak oferta byla stara i zostala poprawiona, co w tym strasznego ? Czy kogos oszukalem ? Tak w tej cenie kazalem zrobic wszystko i zaplacilem 1300zl i uwazasz ze to oszustwo ? Tak serwis powiedzial ze jeszcze mozna na tym silniku pojezdzic z 2 -3 tygodnie lub go reklamowac i naprawic na gwarancji i kazalem wszystko zrobic aby rower byl w 100% sprawny. Jesli ktokolwiek bylby zaintetesowany to otrzyma pelna informacje bo ani moc, przebieg itd to nie sa dane scisle tajne, w kazdej chwili mozna je sprawdzic. Oferta dawno poprawiona, przeprosilem i podzoekowalem za zwrocenie uwagi, tak przegapilem ta oferte bo byla dobre pare tygodni temu dodana. 
staraj sie dalej, walcz z wiatrakami i osadzaj ludzi na podstawie jednej oferty na allegro. Twoje epitety nie maja dla mnie znaczenia bo jestes po prostu zlosliwa osoba. Tak pracownik wpisal wage ktora byla wyjatkowo wazna a moc podana to samo zlo, tak wiem bede za to przeklety. Oferta poprawiona ale ty zapewne dalej bedziesz pisal i pisal bo coz wiecej ci pozostalo. Milego wieczoru zycze w swojej zlosliwosci i pogardzie dla drugiej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane z publicznie dostępnego ogłoszenia, dla ostrzeżenia przed sprzedawcą dla potomnych, żeby ktoś z forumowiczów w przyszłości się nie nabrał:

Dostawaod 120,00 zł
Wysyłka zWielka Brytania, czas wysyłki 2 dni robocze

Kontakt

poniedziałek - piątek
07:00 - 16:00
sobota
08:00 - 11:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Firma "DAWMAC" rozpoczęła działalność w 2007 roku. Zajmujemy się sprzedażą felg aluminiowych oraz opon do aut osobowych / 4x4. 

 Przez cały okres Naszej działalności staramy się na jak najwyższym poziomie zaspokajać potrzeby Klientów. Siedziba Firmy mieści się w Sycowie (60km od Wrocławia w stronę Warszawy na trasie S8)

Specjalizujemy się w felgach oraz oponach od 16'' do 22''. 

 Na stanie posiadamy około 8000 szt felg. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem takich Firm jak: ISPIRI, OEMS, VEEMANN, CADES, ZITO, ROHANA, ROTIFORM, AXE, CALIBRE, KESKIN, JAPAN RACING.

 Zawsze staramy się stanąć na wysokości zadania jeśli chodzi o pomoc w doborze felg do Państwa auta.

Edytowane przez wkg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkg mam goraca prosbe, nie pisz do mnie, nie zwracaj sie do mnie, naprawde dyskusja z toba to smietnik na forum. Obojetnie co napiszesz pozostawie bez komentarza bo nie bede ponizal sie do Twojego poziomu. Napisalem kilkanascie razy ze byla stara, nieaktualna oferta na allegro. Moj blad, poprawiona mysle ze ok. Nikt nie zostal ozzukany a jesli ktos sie tak poczul  to przepraszam, ogrom pracy i jakos umknelo. Kazdy zaintetesowany moze sie ze mna skontaktowac i porozmawiac i moze Tobie sie to wydac dziwne ale nie kazdy jest oszustem. Konto na allegro jest moim kontem firmowym, czasami odrobina prywaty :) szablon aukcji i tyle. Wkg zegnam. Pozdr dawmac

Edytowane przez dawmac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkg nie wiem czy swiadomie czy nie ale dziekuje za promocje mojej oferty. Dzisiaj dwie osoby pytaly o rower i znaly cala historie z forum. Uzgodnilismy ze dam znac w przyszlym tygodniu bo mam nadzieje ze giant juz naprawil silnik. Tak ze jeszcze raz wielkie dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie chłopakowi spokój, co takiego strasznego zrobił? Zamordował kogoś?

Myślę @wkg że trochę się zapędziłeś, trochę mocne słowa. Nie wiesz jakie autor miał intencje. A co jeżeli to rzeczywiście była pomyłka? Czemu na podstawie jednego ogłoszenia, nie związanego z profilem firmy wygłaszasz takie opinie?

Przypomnę tylko sytuację że kiedyś gdy napisałem o pewnej Polskiej firmie, zajmującej się budową rowerów, że pewnie mają ramy z Azji i składają na tym rowery. Poleciało w moją stronę że oczerniam, że za takie rzeczy sąd i jak mogę coś takiego pisać o Polskiej firmie. Najlepsze jest to, że miałem rację, co można przeczytać w wywiadzie z właścicielami...

Wyluzujcie, naprawdę, bo myślę że @dawmac naprawdę nic strasznego nie zrobił....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...