Skocz do zawartości

[Zlot] XII Zlot forumrowerowego


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

Tak właśnie jest w Zawoi, wybudowali Babia Góra Trails - ścieżki po polskiej i słowackiej stronie + fajny pomptrack w Zawoi. Oprócz tego, że ścieżki super (IMO Sokolica to najlepszy polski flowtrail) to otwierają one nowe możliwości dojazdu na Mędralową, którą teraz można podjechać w 100% w siodle korzystając z Tabakowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.01.2020 o 19:58, safian napisał:

Ankietę jaką trzeba, może nawet nieco później 2 weekend lipca?

Mówisz i masz

W dniu 2.01.2020 o 20:22, MikeSkywalker napisał:

Ankieta potrzebna, aczkolwiek dla mnie 2/3 weekend lipca byłby idealny. 

Nie przesadzajmy już z 3tyg dałem ostatni łikend czerwca i 1 oraz 2 lipca

 link do ankiety Ankieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatni czerwca lub 1 lipca później to już wakacje z dziećmi i inne rozjazdy. Patrząc na ostatni to sauna mile widziana ... ewentualnie busa na.slońce wystawimy z farelka w środku.

 

ᕦᶘᵒ㉨ᵒᶅᕤ

A i jeszcze jedno końcem czerwca jest najmniej ludzi na szlakach bo siedzą na zakończeniu roku cisza spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie ma co się mazgać organizator zaklepuj czerwiec i organizujemy transport. Teraz pójdę po całości korpo mową: Jako promotor tego zlotu w naśzym mieście i założyciel grupy świdnickiej która chyba zdominowała liczebnie zlot... Wnoszę o czerwiec.  Mam tu jeszcze jednego na czerwiec ale nie wie jak żonę zap:Dytać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...