Skocz do zawartości

[Zlot] XII Zlot forumrowerowego


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

Po majówce ruszają hotele, jak czytam obostrzenia to wychodzi na to, że ominie nas jedynie śniadanie. Bo jak będziemy chcieli ognisko zoorganizować to jedynie nasza grupa będzie mogła przebywać przy nim. Ale to też wszystko od właściciela zależy. Jak się to rozkręci gdzieś tydzień po majówce to przedzwonie do ośrodka to zapytam się co i jak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie miałem czasu żeby przedzwonić do ośrodka w tym tygodniu, więc wysłałem maila. Właściciel nie odwołał rezerwacji więc wg mnie zlot się odbędzie. Jedynie może być problem ze śniadaniami. Jak tylko coś będę wiedział dam znać.

EDIT

Mam odpowiedź ośrodka:

Witam serdecznie,

na dzień dzisiejszy jest mi bardzo trudno odpowiedzieć Panu na to pytanie. Na bieżąco śledzimy sytuację i restrykcje jakie musimy spełniać. Mam nadzieję, że do tego czasu sytuacja znacznie się poprawi i będziemy mogli przyjąć Państwa bez żadnych przeszkód. Jeżeli jednak do tego nie dojdzie i obustronnie stwierdzimy, że sytuacja jest na tyle niebezpieczna zwrócimy Państwu wpłaconą zaliczkę.

Jednak nie jest tak kolorowo jak myślałem... sam już nie wiem co myśleć na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2020 o 09:37, kerownik napisał:

Spokojnie, do końca czerwca odwołają pewnie większość ograniczeń. Muszą, bo ludzie w końcu się wk... zdenerwują ;)

Miejmy nadzieję! Ja na dniach opłacę zlot ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Kylo a jak z przyjazdem w czwartek. Trzeba indywidualnie z ośrodkiem się kontaktować ? Jutro wpłacę kasę,  tylko jeszce nie wiem czy Arek też będzie jechał, może jeszcze Artur też pojedzie jutro się wyjaśni. Pozdrawiam wszystkich już zapisanych i namawiam na zlot niezapisanych - będzie jak zwykle super !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośrodek działa od 26.06 więc wcześniej nie można przyjechać chyba, że do innego. Ognisko i śniadania będą normalnie więc nie ma obaw. 

Będziemy pierwszą grupą po otwarciu ośrodka i możliwe, że jedyną w tym terminie.

Bradok myśle, że do końca przyszłego tygodnia będę przyjmował wpłaty. Mamy wstępnie zarezerwowane 20os. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My będziemy w OWW Silver, czyli docelowym 25tego pod wieczór. We własnym zakresie płacimy jak zawsze dodatkowo za jedną noc, szefo dał się przekonać i powiedział, że nie ma problemu. Będzie nawet śniadanko. Także możecie wpadać wcześniej.

Co za bida z resztą ekipy, zapisywać się  ?

Ja tam nie tyle wirusa co misia chciałby w końcu spotkać ... jak tu Miś i rower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...