Skocz do zawartości

[stary suport] Klucz do suportu


JWO

Rekomendowane odpowiedzi

W starym rowerze pękła mi tylna oś, wiec w ramach remontu wymieniam cały napęd. :)

Niestety mam problem z odkręceniem starego suportu. Szukałem w intenetach klucza, ale wszędzie są tylko klucze do nowych.
Może znając nazwę suportu łatwiej będzie znaleźć klucz do niego. Wygląda to tak:

old.JPG.0814f5c345a6aa31ef9aa353b3678b19.JPG 

Próbowałem różnymi domowymi sposobami i nie bardzo chce nawet drgnąć ;(
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły wymysł. Podejrzewam że tylko producent ma klucz do czegoś takiego. Nie kojarzę takiego klucza, google też nic nie podpowiada.

Co to za rower? Coś z Supermarketu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to obawiam się, że klucz do tego ma jakiś Chińczyk u siebie w szopie.

Ja bym naciął w linii prostej na zewnątrz ( tak jakbyś wyznaczył średnicę) i wsadził płaski kawałek metalu. Problem jest taki, że jeżeli nie ruszałeś tego przez 10 lat, to może być na tyle zapieczony, że będzie to prawie że niewykonalne.

Plastik czy metal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy sposob na takie wynalazki, to jesli miska jest stalowa, podjechac do kogoś kto ma spawarkę i przyspawanie jakiegoś kątownika....przed można puknac w miske z młotka i/lub ew podgrzac miskę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest metal. Plastik bym jakoś wydłubał/wypalił. Spróbuje jeszcze kluczem do rur. Jak nie to pojadę ze zdjęciem do Decathlonu, Całej ramy nie chcę targać nie wiedząc czy coś poradzą.
Ostatecznie wymienię łożyska i zostanę przy starym suporcie. Korbę zamówiłem na kwadrat, wiec będzie pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...