Skocz do zawartości

[Opona] Dętka 1.00-1.25 do opon 1,35 da radę ?


Monika1996

Rekomendowane odpowiedzi

Taka różnica to nie różnica, zwłaszcza że producenci opon czasami oszukują jeżeli chodzi o realny wymiar ( szerokość) :)

Ja mając koło 26' używam dętek 27,5'. Co ciekawe, ludzie mający 29' używają dokładnie tego samego rozmiaru. Brzmi dziwnie, ale dętka jest na tyle elastyczna, że nie robi to różnicy.

Zresztą któryś z producentów nawet oznacza swoje dętki jako pasujące do dwóch rozmiarów kół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, michuuu napisał:

@skom25 urlop miałeś?

Nie, a właściwie tak. Dobrowolny, a nie założony przez moderację :) 

Po prostu zauważyłem że czasami zbyt mocno się irytowałem przy pisaniu postów, co ani nie było dobre dla mnie, ani dla reszty użytkowników. Także zostawiłem forum na jakieś 1,5 miesiąca bez zaglądania, żeby trochę odpocząć i zmienić podejście :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak masz wątpliwości to nie ma co kombinować. A i jeszcze istotna sprawa, to jakość samej dętki. Jeżeli nie chcesz zbyt często zatrzymywać się na trasie w celu załatania dziury, to lepiej zainwestować w jakąś dobrej jakości dętkę - np od Continetal. Proponuję w związku z tym sprawdzić jeszcze pod niniejszym linkiem: https://www.dobrerowery.pl/continental

Znajdziesz tam specyfikację wybranych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...