Skocz do zawartości

[plecak z bukłakiem] + wyposażenie


TheJW

Rekomendowane odpowiedzi

No więc...
Camelbak Classic - fajny, ale ma tylko jedną małą kieszonkę.
Camelbak Rogue - fajny, ale będzie ciężko upchnąć w nim coś więcej niż podstawowy zestaw ratunkowo/serwisowy.
Wybór padł na model Ratchet: https://www.camelbak.com/en/packs/bike/R01014--Ratchet?color=fb259166c82b498baf069728a37a47dd
Jest największy, ma dodatkowy (odpinany) pasek, neutralny kolor - będziemy mogli korzystać z niego we dwoje.

Do środka powędruje multitool Topeak Mini 20 Pro i pompka Lezyne Sport Drive HV (lista życzeń się wydłuża, liczę na hojność Mikołaja... :D).

A przy okazji - wie ktoś, czym różni się Lezyne Sport Drive HV od Lezyne HV Drive poza ceną i wagą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pompki lezyne , to one różnią się ilością zawartego weń plastiku. Jako wieloletni użytkownik Lezyne Alloy drive hv muszę przyznać że nie ma lepszej pompki na rynku. To model dla fetyszystów- wszystko alu, rozbieralne- piękna, ale droga. Jeśli szukasz tańszej wersji to bierz te które podlinkowałeś.

Pytanie którą??? Lezyne sport drive HV występuje tylko w długości 17 cm, a Lezyne HV drive jest w długościach 17 lub 20 cm......nie muszę cię chyba przekonywać, że rozmiar ma znaczenie ;-))

Jeśli chodzi o wykonanie, to różnią się tylko kształtem kompozytowej rączki (przy tych samych rozmiarach). 

Co do plecaka- mi się podoba troszkę większy Lobo (na stronie jako wyprzedaż ), ale nie macałem go nigdy. Może być ciut za duży. Ten co podlinkowałeś fajny, zgrabny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, woojj napisał:

Jako wieloletni użytkownik Lezyne Alloy drive hv muszę przyznać że nie ma lepszej pompki na rynku. To model dla fetyszystów- wszystko alu, rozbieralne- piękna, ale droga

Paczałem, też mi się podoba, ale nie chcę nadwyrężać budżetu Mikołaja. Ta najtańsza mi wystarczy, i tak będę jej używał sporadycznie (mam nadzieję! ;)). 

Uważasz, że powinienem wziąć dłuższą? Patrzyłem raczej na krótką pod kątem zmieszczenia jej w plecak czy kieszeń.

@michuuu dzięki, fajny, ale za późno. Ten Mikołaj już dostał list... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...