Skocz do zawartości

[Rękawiczki] Akumulatorowe, podgrzewane rękawiczki


Malcerz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś używa jakiś podgrzewających rękawiczek z akumulatorem? Na allegro ceny obłędne (powyżej 300zł) ale na ali widzę już od ~70zł takie.
Ktoś ma doświadczenie z takim zakupem? Albo jakiś sprawdzony niedrogi (max 150zł) model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem różne rękawiczki. Jeżeli mają odseparowane od siebie palce to będą mi marznąć ręce.
Mam jedną parę "bez palców" i w tych najmniej marzną mi dłonie, ale niestety są dość cienkie, wiec na mrozy nie sprawdzają się.
Dlatego chce sprawdzić jak będzie w podgrzewanych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór

@BlueforceSą wielorazowego użytku ogrzewacze tzw. chemiczne/ żelowe które się gotuje, albo jakoś tak. Mi się nie sprawdziły. @MalcerzNa większe mrozy jak kolega wyżej rękawice narciarskie z małą ilością palców lub ze wszystkimi palcami, ale grubsze. Sprawa jest mocno  indywidualna, nie ma uniwersalnego rozwiązania (kwestia osobniczego odczuwania ciepła/ zimna), eksperymenty wskazane. Znam jednego gościa, który zawsze kupuje trójpalczaste (żart) ;)003_spock_scr.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała i się sytuacja jak moja siostra zakupiła sauna solution z Magno.

Efekt był taki że pas powodował poparzenia, nie było zamierzonego efektu pocenia przez przyjemne ciepło.

Takie zabawki zazwyczaj są tak zrobione że parzą. Jednak kierowałbym się w stronę dobrych rękawic które  ocieplają całą dłoń.

Akumulatorowe rękawice będą dawać ciepło na bardzo małym obrzeża.

PS. Mam na sprzedaż rękawiczki Bontrager Velocis Windshell 100 złotych z 229 złotych, nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...