Skocz do zawartości

[suport] Octalink 121 mm Japan


Thomass13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do sprzedania wkład suportu octalink wersja made in japan (a nie wersja indonezja) z oską chromo-molibdenową po przebiegu 40 km. Długość 121 mm, wersja angielska 68 mm

Kupiona w maju lub czerwcu tego roku z myślą zniwelowania obcierania korby na granicznych przełożeniach. Niestety było jeszcze gorzej i powróciłem do ustawienia wcześniejszego czyli osi suportu 118 mm. Ośka prosta bo sprawdzone, śrub w zestawie nie było ale jest nakrętka kontrująca jak na zdjęciu. Mogę również sprzedać przez allegro wtedy należy doliczyć 9% do ceny przedmiotu.

Więcej zdjęc do wglądu znajduje sie na OLX tutaj nie moge ich dodać bo zbyt dużo mb 

https://www.olx.pl/oferta/wklad-suporu-octalink-121mm-CID767-IDBtcIa.html

 

IMG_20190905_164228_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...