Skocz do zawartości

[2020] Nowości rockrider AM


KSikorski

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przecież sam napisałeś:

23 minuty temu, Nash napisał:

mniej ci lata tylne koło na boki.

dlatego dopytuję. 

Będę drążył temat, bo jestem ciekawy. Sam mam AM 100S i chętnie się dowiem o co chodzi. Trochę czytałem, rozmawiałem i wszyscy zgodnie twierdzili, że dopiero w Giant Trance jest różnica, ale i tak dla amatora jak ja, niezauważalna. Dlatego jeżeli ktoś potrafi to potwierdzić to proszę 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś żebym pisał jak do laika to napisałem że lata koło bo laik nie skumał by o zawieszeniu.
Tak jak pisali inni - potwierdzam.
i nie giant ROAM bo gianty mają to samo maestro w każdym fullu.
Tu nie chodzi o markę tylko o system zawieszenia. Nie będę ci teraz pisał referatów sztywnościach bo skoro jesteś laikiem to i tak nie poczujesz. 
Masz o tym pełno materiałów na YT a żebym cię czegoś nauczył sam musiał bym sobie przypomnieć szegóły. 
Mam amkę objezdzaoną i jezdziłem też na giantach, scottach, haibikach specach, bergamontach bo je serwisuje i jak jezdzisz codziennie na innym rowerze to możesz sobie je łatwo porównać. 
Spadam do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj, widzę, że się nic konkretnego nie dowiem.

Cytat

i nie giant ROAM bo gianty mają to samo maestro w każdym fullu.

Cytat

Mam amkę objezdzaoną i jezdziłem też na giantach, scottach, haibikach specach, bergamontach bo je serwisuje i jak jezdzisz codziennie na innym rowerze to możesz sobie je łatwo porównać. 

Proponuję trochę się dokształcić oprócz tego objeżdżania żeby nie opowiadać takich głupot. I to nie złośliwe bynajmniej 😉.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, od poczatku wiedziałem ze te twoje pytania to płytka zaczepka, sam nic mądrego nie masz do powiedzenia bo nic nie powiedziałeś a zamiast tego podkładałeś się jako laik, żeby teraz mnie cytować i proponować mi dokształcenie. Sam nie masz żadnych rzetelnych informacji i żadnych nie potrafisz podać poza tym że ktoś ci gdzieś powiedział że giant ROAM jest sztywniejszy od AM :D który pracuje jak pseudo ABP ze starych treków.
Do tego na końcu zdania potwierdzenie własnej złośliwości. (prawdopodobnie z powodu braku znajomości j, polskiego albo z powodu własnej głupoty - niepotrzebne skreślić) 
Doczepiłeś sie bo stance nie ma maestro, nabardziej lipny z fulli od gianta. 
Nie ma sensu z tobą gadać bo jesteś forumowym trollem i nabijaczem postów, nauczyć też niczego się nie nauczysz, bo kosztem zaśmiecenia tematu i usatysfakcjonowania swojej złośliwej natury sam niczego nie wniosłeś pozytywnego.
Ode mnie leci blok i także ci dam radę.
Dojrzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Widzę, że ja, forumowy troll bez znajomości rodzimego języka, niczego konkretnego nie dowiem się od doświadczonego "objeżdżacza" poza kolejnym stwierdzeniem, że Roam jest sztywniejszy od AM 😀.

Miałem już nic nie pisać, bo pewnie znowu dostanę jakiegoś bana, ale uważam, że cały czas poruszamy się w temacie, a forum chyba od tego jest żeby się czegoś konkretnego dowiedzieć. Bez odbioru 😉.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...