Skocz do zawartości

[Spodnie zimowe] Jakie długie spodnie zimowe z szelkami, na minusowe temperatury?


.PaVLo.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Potrzebuję kupić długnie spodnie zimowe na szelkach, na dojazdy do pracy i jakieś wypady w plener.

Używałbym ich w remperaturach od -5st w dół, do nawet -15st (z dodatkowymi nogawkami). Do tej pory używałem jakieś Biemme z białym polarem w środku od przodu, które dawały radę do -10/-15st. Chciałbym aby miały pasek pod pięte jak obecne, co dodatkowo zabezpiecza staw kostki przed zimnem. 

Na spodnie chciałbym przeznaczyć około 300zł, ale jak jest coś droższego,  wartego uwagi, to też proszę o wrzucenie.

Może ROGELLI ANDRANO będą dobre?

Edytowane przez .PaVLo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2019 o 12:39, Chociemir napisał:

Sugerowany zakres temperatur od -20 do -5. 

Chcialbym zobaczyc te spodnie w akcji. Uzywales tego osobiscie ?  Taka rozpietosc temp jest ..az ciezko uwierzyc, kilka zim juz przejechalem na rowerze i patrzac jeszcze na cene tych spodni, ide o zaklad ze przy -10 ptak odpada :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mam stare Endury z membraną z przodu. Przy -25 jeździłem do roboty z kalesonami powerdry i dawały radę. Takich bez membrany, tylko ocieplanych, używam gdzieś do -10? 

Endura już nie robi z membraną, a o Martombach myślę :)

Edytowane przez solar21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, .PaVLo. napisał:

Szkoda tylko, że w polecanych nie ma nic z paskami pod pięty, ale przejrzę oferty i przemyślę sprawę.

Chyba niewiele firm  robi tego typu spodnie ze stopkami. powód jest pewne ten sam, solidne zimowe spodnie sa malo elastyczne, zaczepione pod stopę, powodują dodatkowe ograniczenie swobody.   Wiekszosc ludzi i tak ta sprawe zalatwi zakladajac wyższe skarpety, podwojne...  ew maja buty zimowe ktore zachodza na spodnie. 

No i jesli masz suwaki przy nogawkach, to stopki nie maja racji bytu. .... troche trudniej sie takie spodnie ze stopkami zaklada :P

Jak masz kase na troche drozsze gacie to rozwaz Craft Storm Bibsy. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, cinol123 napisał:

Chcialbym zobaczyc te spodnie w akcji. Uzywales tego osobiscie ?  Taka rozpietosc temp jest ..az ciezko uwierzyc, kilka zim juz przejechalem na rowerze i patrzac jeszcze na cene tych spodni, ide o zaklad ze przy -10 ptak odpada :P 

Bez osobistego doświadczenia bym ich nie polecał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Cześć,

Trochę odkopuję temat bo powoli szykuję się do szukania gaci na zimę. Potrzebuję czegoś na szosę na temperatury około zera stopni- koniecznie z membraną przeciwwiatrową z przodu.

Znalazłem takie spodnie z Attiq. Ktoś posiada i może podzielić się opinią?

https://attiq.net/spodnie-kolarskie-windblock.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...