Skocz do zawartości

[gps] błędna data zapisu


zajonc

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, arek_wro napisał:

Nie robiłeś ostatnio aktualizacji do nowszej wersji? Może tam coś skopali. 

Nie robiłem żadnej aktualizacji, nagle zaczęło z niczego mu tak odwalać

29 minut temu, arek_wro napisał:

Można to zrobić na stronie fitfiletools.com gdzie wystarczy zrzucić plik i zmienić w nim datę i godzinę startu. Automatycznie kolejne punkty zapisu zostaną zmienione.

Wiem, że można to potem skorygować to w programie np GPS trak editor ale zawsze było dobrze i teraz jeszcze w edycje się bawić heh

18 minut temu, zekker napisał:

A start rejestracji jest po złapaniu fixa, czy przed?

Nie wiem;) ale nazwa pliku jest prawidłowa tzn zapisuje nazwe np 2019-21-10_08_-32-01, problem jest w gpx'ie

Teraz jeszcze zobaczyłem, że data początkowa to 1.04.2000r i zapisuje od tego dnia po kolei, wczoraj np zrobił 4.04.2000, przedwczoraj 2.02.2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, arek_wro napisał:

Podobny problem występował z Garminem Edge 1000. Ten zapisywał zdaje się datę 7.4.2019

W kwietniu bieżącego roku był "GPS rollover" i niektóre urządzenia bez odpowiedniej łatki/aktualizacji rzeczywiście głupiały (jak np, mój telefon :) ). Potem na pierwszy rzut oka myślałem, że Strava nie zapisywała tras, a one były tylko z inną, wcześniejszą datą. Więcej do poczytania w internetach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...