Skocz do zawartości

[Adapter i Koła] Czy do tej ramy można zainstlować adapter do chamulcy tarczowych i czy mósze zmieniać koła by zainstalować tarcze?


CzarnyKOOT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam rower Indiana x-Pulser 1.6 i chciałbym zainstalować w nim hamulce tarczowe i nie wiem czy adapter będzie pasował, i czy jest potrzeba zmiany kół

do instalacji tarcz. Zdjęcia roweru (wiem ,z internetu) i prosił bym was o pomoc  (w miarę możliwości prosił bym o link do adaptera i w razie potrzeby zmiany do kół)

__40A1788_Max.thumb.jpg.9f864f5c11ef93705be194dc879f4080.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,Nie,Nie ma sensu ;-)

Kupić nowy rower z hamulcami tarczowymi. Obecna konstrukcja to bardzo słaby sprzęt, w którego nie opłaca się inwestować.

Jak już na upartego chcesz mieć efekt wow- kup hydrauliczne hamulce szczękowe HS33. Choć montowanie magury do tak słabego roweru to przerost formy nad treścią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inb4 temat zamknięty 

Cześć, 

moja opinia- nie warto, nie opłaca się, szkoda zachodu, kup dobre klocki hamulcowe, ewentualnie zmień pancerze na lepsze, linki na lepsze, na końcu możesz zmienić hamulce
1. tak prawdopodobnie możesz założyć uniwersalny adapter, ale on jest do tylnego koła,, na przód musisz amortyzator z mocowaniem do tarczowych- chyba że znajdziesz adapter= istnieją takie.

2.Tak musisz zmienić piasty, nie opłaca się pewnie przeplatać kół, chyba że na druciarza jakiś adapter sam zrobisz.

3. Jeśli bardzo bardzo  bardzo chcesz to kup tanią obręcz na przód z mocowaniem na tarcze, adapter lub  używany amorek - z tego co widzę to Sr xcm v3 będzie upgradem (XD), można takie lub inne Suntour tanio kupić, i do tego tarcza za 15 zł i 1 hamulec shimano hydrauliczny na przód, do 100 zł znajdziesz ( seria altus czy acera)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

To jak piszesz świadczy o Tobie i o szacunku do czytających.

Jeżeli masz dysortografie - włącz autokorektę.

Jeżeli jesteś zwykłym nieukiem - włącz autokorektę.

Wróć jak będziesz pisał jak cywilizowany człowiek.

Zamykam nie wnikając w głębię przesłania tego tematu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...