Skocz do zawartości

[Lampka] Prox orion czy prox aero F lll ???


Lukasz8881

Rekomendowane odpowiedzi

Poprosze o pomoc

Ktorą z tych dwoch lampek wybrać, interesuje mnie jazda miasto i czasami las po ciemku ale o umiakowanej prędkosci i raczej po drodze leśnej a nie ścieżkach. Ktorą z nich sie latwiej zaklada, sciąga? Ktora mocniej, dalej,  szerzej swieci? 

 

Z gory dziekuje za odpowiedzi

lukasz

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Według mnie, to z tych dwóch lepsza będzie Aero, która ma nieco lepszy akumulator i ( po zdjęciach sądząc ) nieco solidniejsze wykonanie.
O lampkach pokroju Oriona raczej zapomnij - akumulator 1200 mAh wymaga praktycznie ładowania po każdej przejażdżce, a jeśli jazda się wydłuży, to padnie gdzieś po drodze...
Nie ma opcji, żeby przy 400 lm ( o ile w ogóle tyle ma ) dała radę wytrzymać 4 godziny - to jakaś bajeczka, a 15 lm to już chyba wcale nie widać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno, daleko i szeroko nie świeci żadna z nich, to można stwierdzić bez oglądania ich w akcji, choć tak naprawdę zależy co dla Ciebie znaczy mocno, daleko i szeroko, bo to pojęcia względne

Z wymienionych Aero lepsza... no i zakładam, że skoro podajesz takie lampki, to niewymienny akumulator nie stanowi problemu? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 65 złotych to ciężko będzie o coś dobrego, w tym przedziale są głównie lampki świecące kilkumetrową plamą przed kołem, czyli Ciebie widzą wszyscy, ale Ty nie widzisz nic. Najbardziej za tę cenę opłaca się chyba kupić poczciwego Convoy'a S2+, na nim już coś tam będziesz widział

Do tyłu to według mnie w zasadzie cokolwiek. Ja tam mam zwykłą lampkę z allegro za 8,90 i sprawuje się wzorowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...