Skocz do zawartości

[Blog] Biegacz z Północy


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś prowadziłem taki temat na forum bieganie.pl gdzie napisałem kilka słów o sobie

Moja historia

11888517_813254115460628_168523353887830

Niestety bądź właśnie stety po 7 latach przygody z bieganiem na drodze stanęły kontuzje i szukając alternatyw siadłem na rower. Choć dzisiaj już nie biegam wcale to swoje wpisy wciąż umieszczam jako Biegacz z Północy. O czym piszę? O swoich startach, treningach, odżywianiu. Zdarza się, że testuję sprzęt. Być może znajdzie ktoś znajdzie tam coś co go zaciekawi.

 

Pozdrawiam

Michał

Podium w debiucie, debiut na podium #2 - relacja z Cyklo Gravel Krokowa

74268507_2505875626198460_65347891846310

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Też się przesadłem z biegania.pl tutaj. Kręgosłup nie wytrzymaywał biegania :( . Myślałem że rower jakoś pomoże w formie biegowej, ale to tak nie działa, więc zostałem tutaj na dłużej.

Ale jeszcze myslę o jakimś maratonie, ale juz nie w tym roku. Chociaż pewnie i tak nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zacząłem dokładać rower do biegania koło roku 2016, jak się okazało ze powyżej 80km/tydzien biegania wymaga wielu dodatkowych rzeczy w postaci fizjoterapii i większej ilości odpoczynku (A praca i dwa małe stwory w domu nie powala na tyle odpoczynku ile bym potrzebował). Także długie i wolne biegi powyżej 35-40km zacząłem zamieniać na rower. Ale z biegania trudno zrezygnować, szczególnie w sezonie chłodniejszym :) Take latem przesuwam się w stronę jeżdżenia a zimą więcje biegania :) Nawet jeden sezon "biegowy" głownie przejeździłem a potem testowo pobiegłem garmin ultra race i pobiłem swój własny rekord, bez długich wybiegań :)  Też mi mignąłeś na bieganie.pl ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pobiegłem połowkę z samego roweru, i nic sie nie zmieniło. Prawie ten sam czas. Tylko że ja dreptacz jestem :) .
Teraz czasmi pobiegnę 5km i zastanawiam sie jak ja mogłem 42 robić ;), z samego roweru sie nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Najsmaczniejsza szosa w tym sezonie! - relacja z Rowerowe Żuławy Cyklo Cedry Wielkie

received_1604470136402085.jpeg

Ja też od czasu do czasu 5 kilometrów przebiegnę jak nie mam pod ręką roweru, ale to zupełnie nie to. Lekkie szuranie, żeby nie zastał się organizm i nic więcej. Żeby biegać szybko to trzeba to trenować. Inaczej się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...