Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• waszpaw
      Przez waszpaw
      Sprzedaję swojego HT. Rower kupiony w ostatnich dniach listopada 2018. Specyfikacja tutaj. Zmiany w stosunku do tego:
      zamleczone koła dodany myk-myk 100 mm (Kind Shock E20i) w tej chwili ma założoną zębatkę 32T owal zamiast 34T Descendant. Rower jest na bieżąco używany, w tej chwili ma przejechane ok. 1500 km. Serwisowany w miejscu zakupu (czyli w Rbike na Racławickiej w KRK) i mechanicznie nie ma żadnych niespodzianek - stan bliski ideału. Wizualnie - na zdjęciach widać dwie przycierki - na zamykaczu tylnej ośki i na tylnym widelcu (od łańcucha).
      Najważniejsze:
      kompletny napęd SRAM GX bardzo lekka rama aluminiowa sztywne osie tarcze 180 mm. Cena przed upustami w listopadzie to 6999 PLN. Moja cena - 5500 PLN - do rozsądnej negocjacji, np. myk-myk jest pozycją opcjonalną, podobnie owalna tarcza. Odbiór wyłącznie osobisty. Rower można obejrzeć po uprzednim umówieniu. Albo w Krakowie w okolicach Czyżyn (w tygodniu) albo w okolicach Michałowic (w weekendy).
      Więcej zdjęć tutaj.

• juanmoretime
      Przez juanmoretime
      Nowe opony WTB, cena 99pln za sztukę, przy zakupie kompletu biorę na siebie koszty przesyłki kurierem.
      Załozyłem na obręcze, ale okazały się za szerokie do mojej ramy, stąd ślady mleczka.
      Realnie na szerokiej obręczy maja 37-38mm, także będą świetne na gravela.
      Nie przejechały ani metra :-)

• Cona78
      Przez Cona78
      Komplet kół DT Swiss XRC 1200 BOOST 29'.
      Fabrycznie nowe, nigdy nie używane, gotowe do jazdy, rewelacyjne koła do ścigania DT Swiss XRC 1200. Komplet waży 1455g.
      Oś przód: 15/110 mm TA Boost
      Oś tył: 12/148 mm TA Boost
      Waga: 660g / 795
      Opona: Clincher tubeless ready
      Rozmiar: 622 x 21.5
      Szerokość zewnętrzna: 28
      Wentyl: Presta / SV Ø 6.5 mm
      Obręcz: Carbon
      Kolor: UD Carbon
      Typ piasty: DT Swiss Ratchet System 36 T
      bebenek: Sram XD
      Mocowanie tarczy hamulcowej: Center Lock (w/o lockring)
      Szprychy: DT aero comp®
      Nyple: DT Pro Lock® aluminium
      Zaplecenie koła: 2-cross
      Limit wagi: 110 kg

Cena 6200zł.
      Katalogowa 8900zł.

• Kozakio
      Przez Kozakio
      Cześć
      Potrzebuję pomocy w identyfikacji obręczy marki WTB. Rower to BULLS Cross RS 2017, stronki podają, że obręcz to WTB XC-21D lecz w internecie nie mogę nic takiego znaleźć. WTB robi przede wszystkim obręcze MTB 27,5 i 29 cali, a to jest właśnie 28. W załączniku zdjęcie, które może coś pomóc. Oprócz tego jest właśnie napis "XC-21" i "Tubeless ready". 
      Drugie pytanie przy okazji, jakie mogę dolewać mleko? Zapewne było tam wlane te od WTB, ale ono jest trudno dostępne i chciałbym wiedzieć czy mogę tam dolać jakieś inne. 
      I trzecie pytanie czy polecacie jakąś oponę bezdentkową semi slick 28? Obecnie mam założoną Schwalbe Smart Sam, całkiem fajna, ale na wakacyjną wyprawę chciałbym coś o gładszym bieżniku żeby szybciej poruszać się na asfalcie.
      Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi!

• 1ntruder
      Przez 1ntruder
      Czy ktoś orientuje się co to jest dokładnie za model piasty WTB bo nie mogę nigdzie takiej wyszukać?
      Prosiłbym ewentualnie o linka do strony z opisem i specyfikacją