Skocz do zawartości

[Bagażnik rowerowy] jaki polecacie do 100 zł


djzwierzak

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Tak jak w tytule. Poszukuję jakiegoś bagażnika do 100 zł.

Mam na oku XLC RP R03. Tylko czy np w mniejszej cenie będzie to samo.

Wyprawy weekendowe do gravela. Tak wiem podsiodłówka była by lepsza. Lecz wole jeździć na sakwach jak taki czołg.

Mam mocowany bagażnik na sztyce i ramę. Lecz to wyjście jest dość kijowe. Wysoko bagażniki siedzą i przeszkadzają...

Czekam na opinie. Chyba że ktoś ma jakąż używkę to z chęcią pomyślę o odkupieniu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba ten bagażnik XLC, taki minimalistyczny, pasuje do prostego turystyka jakim  może być gravel. Jedyny znak zapytania to te prostokątne "oczka" przy dolnym mocowaniu bagażnika, wygląda, że uchwyty przydatne zapewne jedynie do dawnych haków sakw Crosso. Są one wygięte na zewnątrz i nie wiem czy na tyle osłonięte od góry umieszczoną nieco wyżej poprzeczką, aby nie ocierały niszcząco sakw z systemem mocowania typu Ortlieb. W takiej sytuacji należałoby je może ściąć, wyprostować, zastąpić?
Niewykluczone, że bagażniki o tym kształcie oferują inne firmy. Parametry typu nośność 25 kg, waga 600-800 g, to raczej standard. Ze swej strony mogę polecić bagażnik Authora - ACR 16, który, choć dość zgrabny, nie jest jednak tak zwarty jak ten od XLC ...


https://www.rowertour.com/p/78189/author-acr-16-bagaznik-rowerowy-tylny?gclid=CjwKCAiAzanuBRAZEiwA5yf4uiFSNmMz_BtKfAyAvYmaVpLy3lZDm9-HV8QF8ttRTy7ZdO2BEekpvhoCog0QAvD_BwE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...