Skocz do zawartości

[do 2000 zł] Cross asfalt, szuter


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam solidnego roweru crossowego do jazdy rekreacyjnej (czasami do pracy, weekendami asfalt / szuter) - nie więcej niż 50-70 km tygodniowo. Nie znam się na rowerach i nie nalegam na jakiś konkretny osprzęt. Oczywiście trochę czytałem, ale to nic w porównaniu z Waszym wieloletnim doświadczeniem. Mój wzrost to 172 cm, przekrok 75-76 cm. Nie wiem, czy rama 19" będzie w sam raz, czy odrobinę za duża. Na razie przymiarkę robiłem  do Kelly's Madman z ramą 17" (taki miałem pod ręką) z bardzo daleko wysuniętym siodełkiem i jeździło się OK.

Moją uwagę zwróciły (oczywiście jeśli już to z ramą 19")

Kands Avangarde 

https://allegro.pl/oferta/rower-cross-kands-avangarde-28-deore-hydraulika-8025883163

Lazaro V4 

https://allegro.pl/oferta/lazaro-quantum-v4-men-deore-rslo-hydraulika-17-nie-7998517672

Jestem otwarty na inne propozycje. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, michuuu napisał:

Przy crossie nie odrzucał bym 19". To nie mtb.

Ale pewnie 18" będzie ok.

Rozumiem. Tylko czy takie ramy są w ogóle dostępne ? Wszystko co przeglądam widzę w wariantach 17" , 19" itd

Czy tego Lazaro Quantum V4 można przymierzyć gdzieś na żywo w Wielkopolsce ? Szukam i nie mogę znaleźć

A co sądzicie o tym Kands Avangarde ? Akurat mają w pobliżu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pablo59 napisał:

Nie występuje w rozmiarze mniejszym niz 19", co przy przekroku 76 max kończy temat (o ile dobrze zmierzony a zdrowie ci miłe) :) ... No chyba że damka ...

Dzięki za odpowiedź. Muszę przymierzyć jakąś 19" i będę wiedział na czym stoję (siedzę). Na czym (oprócz krocza) może się negatywnie odbić jazda na ciut za dużym rowerze ? Co mi ewentualnie grozi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...