Skocz do zawartości

[amortyzator przedni] 180mm 29 jaki model.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuję amortyzatora o skoku 180mm pod koło 29 (ma wejść opona 27.5x3.0 na agresywnym bieżniku).

Budżet 2000zł.

Ośka dowolna.(nowe koło będzie).

Wstępnie myślałem na aionem lub duroluxem r2c2 (podobno się psuje)?

A i jak najgrubsze lagi by wytrzymały moc silnika elektrycznego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Może wykorzystaj resztki sił na zastanowienie się nad  sensownością zakładania miliona tematów.

Więcej nie znaczy lepiej. 

Poza tym wszyscy z nas mają taki sam internet jak Ty - zadawaj pytania Tu. Masz 100% gwarancji na uzyskanie odpowiedzi.

Pozwól ,że Cię pożegnam- nie pozwól się zatrzymywać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
7 minut temu, Kacperek12 napisał:

A gdzie widzisz w tym temacie bezsensowność oprucz w twoich wypowiedziach?

Na przykład w tym zdaniu, które jest napisane z błędami ortograficznymi oraz z fatalną składnią. 

Nie widzisz braku sensu? Wyjaśniam jak chłopu na miedzy:

- zadania napisane żle, z nieprawidłową składnią ( ciągiem wyrazów) są traktowane jako nonsensowne, czyli, na potoczny język przekładając- są bezsensem.

42 minuty temu, Kacperek12 napisał:

A i jak najgrubsze lagi by wytrzymały moc silnika elektrycznego.

Z punktu widzenia technicznego pytanie jest bezsensowne- jak lagi same w sobie mają wytrzymać moc silnika elektrycznego? Dodatkowo jakiego silnika, gdzie zamontowanego, z jakim momentem obrotowym i w jakim zakresie? Gdzie jest środek ciężkości roweru? Jaka rama? Full czy HT?

Tyle pytań do jednego ,źle zadanego pytania.

Aby otrzymać sensowną odpowiedź musisz zadać sensowne pytanie napisane w zrozumiały i nie pozostawiający wątpliwości sposób. Proste. 

 

Założyłeś temat o rowerze elektrycznym- jeśli poszukujesz amorka do tego czegoś, to zadaj pytanie w głównym temacie ( co zresztą już zrobiłeś ). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacperek, pomysl, dalem zdjecie roweru od kumpla..... Pomijajac juz, ze do sztywniaka chcesz wkladac 18 centli skoku, pomijajac to, ze lamiesz, gniesz wszystko, to wez po prostu to zdjecie powieksz i wkladaj na zasadzie kopiowania. Wez tylko pod uwage, ze nie bedzie to pod 29" z tej prostej przyczyny, ze takie konstrukcje sa znacznie drozsze.

Natomiast jak zakladasz, ze chcesz kupic cos po taniosci, to wracasz do punktu wyjscia..., lamiesz, gniesz ...

Miales klejony link do Taby, tam masz dowolne konstrukcje, porady, koncepty, itd...., tu nie jest forum rowerow elektrycznych. Widze tu te sama gowniana zaleznosc jak pytania tutaj z cyklu, jakie polecacie materace do lozka dla lekkiej osoby, jakie auto do 4 tys., gdzie na wczasy i inne tematy, ktore bardziej mnie gotuja niz durne pytania w robocie.

Mam tylko nadzieje, ze nie jestes nastolatkiem z durnymi pomyslami, czy po prostu durniem, a zwyklym bawiacym sie trollem, wtedy ok, bedziemy bawic sie dalej, a mnie ulzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra gadać jaki amortyzator kupić bo ten od kamaza nie pasuje.

Do Horneta mogę władować (140-180mm) producent tak podaje.

Pod 29 bo w amortyzator 27.5 chyba nie wejdzie koło 27.5x3.00.

Nie troluje tylko chce kupić amortyzator bo uginacz xcm lata jak ...

Co ja takiego połamałem stycze zoom (gównolit),pedały też jakiś chiński gównolit i na razie  tyle).

To nie chce już następnego gównolitu bo zaraz się znowu rozleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A amortyzator od KAMAZa jest do KAMAZa! I to jest najlepsze rozwiązanie, mówiłem! Gniotsa nie łamiotsa!
Problem z montażem? Jaki to dla ciebie problem? Chcesz w końcu wpakować silnik 4kW do Horneta, to z głupim uginaczem nie dasz sobie rady? Kapselek, więcej wiary w siebie chłopie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Activia ma wyprzedaż duroluxów. Godny uwagi widelec. Kwestia czy trolujesz czy poważnie chcesz kupić, to raz, a dwa - Activii też zalazłeś za skórę więc nie wiem czy promocja obejmuje twoją osobę :devil:

Kolejna sprawa - jeśli naprawdę zamontujesz do tego nieszczęsnego Horneta silnik 4KW to każdy amortyzator będzie tam miał ciężkie życie. Mam mieszane uczucia co do twojej osoby, co do twoich pomysłów i co do zasadności udzielania odpowiedzi w tym temacie. Może będą z ciebie ludzie może nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...