Skocz do zawartości

[Toruń] serwis który dobrze zaplecie koło


IP68

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Jestem po przygodzie z niezetelnym serwisem, który skopał mi po całości zmianę obręczy. Czy ktoś może polecić ze dwa serwisy z Torunia, które podejdą do sprawy z głową? Reklamować nie chcę, bo z moich długich rozmów jasno wynika, że zrobić tego nie potrafią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, IP68 napisał:

jasno wynika, że zrobić tego nie potrafią.

...to jak w takim razie wymienili tę obręcz???

Rozumiem że zraziłeś się do tego serwisu. Warto by było podjechać do innego z całym rowerem niech sprawdzą . Może to jakiś drobny problem. Z drugiej strony jeśli nie wdaliście się jeszcze w pyskówkę to pojedź do nich ponownie niech pomogą. Jeśli rzeczywiście spierniczyli zaplot to powinni na własną rękę naprawić. Ważne żebyś pojechał z całym rowerem, wtedy będzie można lepiej ocenić co jest nie tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w Spinbike'u na Polnej 16. Składałem tam 2 lata koła i nadal trzymają się kupy. Jedyna uwaga to trzeba tam "chodzić" za swoją sprawą, telefonować, przypominać się, bo inaczej termin będzie trudno utrzymać. Koleś jest chyba troszkę zarobiony, ale wygląda na takiego, który wie co i jak w temacie rowerowym. No chyba, że to z tym serwisem masz problem :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...