Skocz do zawartości

[trening w zimie] trenażerze czy siłownia


czerwo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym trenować tej zimy i zastanawiam się nad zakupem trenażera ale mieszkam w Krakowie i zastanawiam się też nad skorzystaniem z zajęć które są prowadzone na siłowni 72d w Krakowie, trenował ktoś tam ? czy naprawdę warto ? cena to 300 zł miesiąc co nie jest mało za trenażer wydam z 2k tak naprawdę podczas zimy wydam tyle na zajęcia że ten trenażer by mi się zwrócił.  Czy komora naprawdę tyle daję czy to chwyt marketingowy.

Mam jeszcze pytanie dotyczące treningu na samym trenażerze, do tej pory trenowałem 3 razy w tygodniu po 2,5 godziny czy mając trenażer w domu lepsze efekty osiągnę np trenując tyle samo godzin w tygodniu ale rozkładając trening na więcej jednostek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj se spokój z tą komorą tlenową, szkoda kasy. By organizm zaadaptował się do środowiska o obniżonej ilości tlenu, musi w tym środowisku przebywać nie godzinę, a przynajmniej 3 tygodnie 24h/dobę. Kup trenażer za 2000, a za zaoszczędzony tysiąc jedź wysoko w góry trenować w maju, zyskasz znacznie więcej.

https://www.magazynbieganie.pl/wasza-wysokosc-n-p-m-czyli-trening-wysokosciowy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...