Skocz do zawartości

[Dirt Jumper 3 2018] słabe działanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Lupi
      Witam kieruję się tu z takim pytaniem
      Chciałbym kupić rower dartmoor primal z 2019 roku Ponieważ na chwilę obecną stać mnie na tylko coś takiego a po mniej więcej roku wymienić na ramę na ramę do enduro w pełnym zawieszeniu i czy to się opłaca i czy to dobry pomysł 
    • Przez sajk
      Mam pytanie jaka óśka na szybko zamykacz bedzie pasować do roweru Leader Fox Factor 2018 26. Potrzebuje na szybko jakieś niedrogiej. Pytam bo niezbyt znam się na rowerach. 
    • Przez Mover
      idzie coś do głowy dostać czytając opinie na różnych stronach gdzie są sprzedawane te pedały candy, stream zwykłe i pro, i jedni dają opinie że przejechali kilka sezonów i nie robili żadnej regulacji, a inni mają luz po kilku dniach jazdy, to naprawdę jest taka loteria? niech wypowie się ktoś, kto ma któryś z tych modeli. Jeżeli macie coś do ceny 120-140 zł do jazdy mtb jakieś lasy, czasem po prostu asfalt, nie muszą to być piny metalowe, wydaje mi się że wystarczył by odlane, to pisać co macie
    • Przez Rasley
      Witam serdecznie! 
      Szukam roweru uniwersalnego trail do jazdy na weekendowe wypady oraz do rozpoczecia przygody ze zjazdami i skokami. Glownie jednak bedzie to jazda sciezkami rowerowymi (wiem ze trailowka nie jest idealna do tego). Mój wybór padl na Dartmoor Primal Pro 2020/2021, ale w oko wpadł mi tez Marin San Quentin 3 z 2021. Czy ktos moze mi doradzic czy Marin to jeszcze trailowka czy juz bardziej enduro i ktory z tych rowerow bedzie lepiej sie spisywal. Z opisow geometrii niestety nic nie ogarnalem. Moze ktos mial stycznisc z tymi maszynami i moglby sie podzielic wiedza. Z gory dziekuje i pozdrawiam!
    • Przez Rasley
      Witam serdecznie!
      Proszę o pomoc przy wyborze roweru. Jak w tytule zastanawiam sie pomiędzy dwoma maszynami ze stajni Dartmoor: Primal Pro oraz Hornet Pro  - oba rocznik 2021. 
      Rower będzie mi służyć głównie 80% do jazdy wycieczkowej np. 25km po ścieżkach rowerowych i szutrze, ewentualnie po leśnych drogach, a 20% bedzie to nauka jazdy po pump trackach, hopkach, schodach i trailach. 
      Prosze również o opinię czy Hornet przy swojej geometrii nie bedzie zbyt agresywny do normalnej jazdy. Posiada on od tego roku naped 1x11. Wiec nie powinno braknac mu przelozen przy podjazdach. Moze ktos bardziej ogarniety odemnie jest w stanie zauwazyc roznice na +\- pomiedzy tymi modelami. Ponizej dolaczam linki do obu maszyn.
      Hornet
      https://velo.pl/gorskie/gorskie-sztywne/enduro-275/dartmoor/hornet-pro-0
      Primal
      https://velo.pl/gorskie/gorskie-sztywne/trail-275/dartmoor/primal-pro-275-2

Dziękuję bardzo za pomoc! Pozdrawiam Rasley

• Dodaj nową pozycję...