Skocz do zawartości

[Rower] Giant XTC Advanced 27,5 2 LTD MTB karbon, XT, m


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania rower Giant XTC ADVANCED 27,5 2 LTD.

https://www.olx.pl/oferta/giant-xtc-advanced-27-5-2-ltd-mtb-karbon-xt-m-CID767-IDC7IXm.html

 

Rower sam kupiłem niedawno, ale MTB jednak mnie nie porwało, do tego po przemyśleniu stwierdziłem, że zwyczajnie nie mam czasu na kolejne hobby.

Rower w bardzo dobrym stanie, kupiony w sklepie jako używany.

Napęd w 100% ok.

  • Rama karbonowa w rozmiarze M (17,5")
  • Amortyzator FOX Float Evolution CTD 32 z blokadą na manetce, 15 mm
  • Napęd Shimano XT 2x10 (korba 38/26, kaseta 11-36)
  • Przerzutka przednia Shimano XT
  • Przerzutka tylna Shimano XT ze sprzęgłem
  • Hamulce Shimano XT
  • Tarcze: 180/160 mm
  • Koła Giant 27,5"
  • Kierownica Giant
  • Siodełko Giant
  • Sztyca Giant

Waga orientacyjna, około 11,5 kg

Nr ramy: G15Z2488

Serdecznie zapraszam do oglądania i zakupu - szkoda aby taka maszynka stała i się marnowała.

Mogę wysłać, mogę wystawić na allegro (trzeba doliczyć prowizję), także z opcją raty 0%.

 

Cena: 3400 zł + KW

 

sxzZfDS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie planuję dalszego obniżania ceny - rower spokojnie może przeleżeć u mnie zime, a na wiosnę podejrzewam, że i za 3500 zł problemu nie będzie :) 

Inna sprawa, jak byś wyceniał samą ramę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ogłoszenie ściągnięte - wpadłem na inny pomysł i faktycznie kilka rzeczy będę z niego sprzedawał, ale to detale.

Największa to amortyzator - Fox poleci na sprzedaż. Zamiast rasowego MTB, będzie gravel na sztywnym widle bazujący na MTB dla mojej lubej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...