Skocz do zawartości

[Rower Cube] Identyfikacja


MST1980

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam być może nietypowe pytanie, liczę jednak, że trafiłem na właściwe miejsce w sieci i ktoś będzie mi w stanie pomóc :) Posiadam rower marki CUBE i mam w planach jego sprzedaż. Jednak w trakcie przeprowadzki zgubiłem gdzieś dokumentację serwisową (co w sumie nie jest jakoś specjalnie ważne) jednak.. nie mam pojęcia jaki to jest dokładnie model roweru, a to już bardzo ważne w momencie chęci sprzedaży :) Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć, gdzie szukać takiej informacji? Czy jest ona gdzieś umieszczona na rowerze? Wydaje mi się, że obejrzałem go z każdej możliwej strony i nie znalazłem nic, bo by mi powiedziało, jaki to dokładnie model.. Kupiłem go bodajże w 2015 roku i.. tyle wiem :D Na samej ramie widzę następujące oznaczenia: CMPT AIM, Competition line, 18 (rozmiar ramy) i.. w sumie tyle. 
Na przykładowym ogłoszeniu o sprzedaży roweru widzę taki info: 


"- rama: aluminiowa 17"
- koła: 29"
- przerzutka przednia: Shimano Altus FD-M313-M6
- przerzutka tylna: Shimano Acera, 8 biegów
- widelec: SR Suntour XCM RL Disc, Remote Lockout, 100mm
- manetki: Shimano Altus SL-M310, Rapidfire-Plus
- hamulce: Shimano BR-M355, Hydr. Disc Brake (160/160)

- korba: Shimano Tourney FC-TX801, 42x32x22T, 170mm"

 

Jednak nie znając dokładnego modelu swojego sprzętu - nie będę w stanie zrobić tak szczegółowej rozpiski, gdyż zwyczajnie nie znam się na tym. Będę wdzięczny za każdą pomoc :) Dołączam zdjęcie roweru, w razie potrzeby zamieszczę ich więcej :) 

Z góry dziękuję za pomoc! 

 

 

 

IMG_7144 (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cube AIM Disc 26 (2014).
Na górnej rurze, mniej więcej pod czubkiem siodła, masz wymalowaną nazwę modelu (AIM - niezłe mam oko, co? ;)).

Tutaj masz więcej szczegółów (ten sam model, inne malowanie):
https://olimpiasport.pl/sklep/produkt/rower_cube_aim_disc_26_2014_zielony/10227.109.1.1.pl.0.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...