Skocz do zawartości

[zabezpieczenie] jaki u-lock


NowyUser99

Rekomendowane odpowiedzi

pan wychwalał ulocka b'twin, to chyba ten: ZESTAW ZABEZPIECZEŃ U-lock 5 B'TWIN B'TWIN - Akcesoria rowerowe Rowery - Decathlon Niby stal hartowana, ale jednak wolałabym zaczerpnąć waszej opinii.
Ocena laboratorium B'secure 7,0

 

 

To chyba wszystko tłumaczy. Moje zapięcie z zipów do kabli w Laboratorium Tofi'Secure uzyskało ocenę 10.0 na 10 możliwych punktów.

Jarzmo o przekroju okrągłym 13 mm ze stali cementowanej, co zapewnia większą wytrzymałość.

Stal cementowana to nie jest stal hartowana. Stal cementowana jest oczywiśce mocniejsza, ale na uderzenia, tj. nie rysuje się, bo jest to zabezpieczenie powierzchniowe, dodatkowo stal zbyt mocno nawęglona po prostu pęka jak diament. Przy tak małych profilach stal hartowana jest hartowana w całości więc jest utwardzona struktura jest w całym przekroju.

B’SECURE LABEL "Jedyny uniwersalny znak bezpieczeństwa"

 

No proszę was, oni tak serio?! Znak Tofi'secure jest bardziejszy niż uniwersalny, nawet facebook go uzywa (kciuk w górę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba wszystko tłumaczy. Moje zapięcie z zipów do kabli w Laboratorium Tofi'Secure uzyskało ocenę 10.0 na 10 możliwych punktów.

Stal cementowana to nie jest stal hartowana. Stal cementowana jest oczywiśce mocniejsza, ale na uderzenia, tj. nie rysuje się, bo jest to zabezpieczenie powierzchniowe, dodatkowo stal zbyt mocno nawęglona po prostu pęka jak diament. Przy tak małych profilach stal hartowana jest hartowana w całości więc jest utwardzona struktura jest w całym przekroju.

No proszę was, oni tak serio?! Znak Tofi'secure jest bardziejszy niż uniwersalny, nawet facebook go uzywa (kciuk w górę).

 

dzięki za odpowiedź...tak myślałam, że to do d**y, ale co facet miał mi powiedzieć, w końcu za to mu płacą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mi_cha,

osoby pracujące w sklepie rowerowym nie koniecznie znają się na zamkach i rożnych akcesoriach, można zresztą zaleście kilka filmików gdzie blednie doradzają przy zakupach zapięć rowerowych.

polecał bym również trochę lepsze zapięcie typu onguard 8007, 8000 lub kryptonite 4

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

osoby pracujące w sklepie rowerowym nie koniecznie znają się na zamkach i rożnych akcesoriach
W innym temacie ktoś opisywał rozmowę kwalifikacyjną do Decathlonu. Jak padło pytania o ramy rowerowe, to opowiedział o właściwościach poszczególnych typów materiałów, wychwalając rurki Reynoldsa, no i... nie dostał się, bo został pouczony ogólnie biorąc że "aluminium is the best" Generalnie wszystko z aktualną polityką marketingową firmy, tj najczęściej sprzedają się rowery z aluminiową ramą za 800 więc trzeba było zachwalić aluminium, ewentualnie wepchnąć carbon z górnej półki. Stali nie wolno bo w ofercie brak i by mógł odesłać do konkurencji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Znalazłam super sklep, same promocje. Czy ktoś mógłby mi pomóc w wyborze ulocka do 120, no 130 zł (więcej nie dam, bo nie mam)

 

http://www.bikestacja.pl/pl/akcesoria-rowerowe-1/zapiecia-rowerowe.html

 

edit: nie da się usunąć posta, właśnie poczytałam opinie o tym sklepie, niestety nie mam czasu, zeby czekać 2 tygodnie na przesyłke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądałaś w ogóle na ta aukcje? Obawiam się, że nie. Zajrzyj może - ja tam nie widzę ani jednego negatywa, ale pewnie wiesz lepiej :]

Chodziło mi o odpowiedź rowerzysty01, nie Twoją :D

 

Co do onguarda 8003 to naczytałam się dzisiaj dużo i chyba go jednak kupię, szczegolnie, ze na all nie jest taki drogi.

Ale jeszcze spytam, czym różni się ten 8003 od tego, który wybrał rowerzysta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o odpowiedź rowerzysty01, nie Twoją :D

 

Co do onguarda 8003 to naczytałam się dzisiaj dużo i chyba go jednak kupię, szczegolnie, ze na all nie jest taki drogi.

Ale jeszcze spytam, czym różni się ten 8003 od tego, który wybrał rowerzysta?

 

Uhm :))

Tak jak Ci napisał już rowerzysta - 8003 jest odrobinę szerszy, a 8007 - odrobinę dłuższy :). To co najważniejsze, czyli średnica prętu - jest taka sama w obu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Witam w pierwszym moim poście na forum :)

Mam pytanie - jakie zabezpieczenie polecacie do roweru za 4.5k, którym dojeżdzam głównie do biura (tylko tam go nie widzę jak zostawiam na 8 godzin)?

Jeśli chodzi o kwotę jaką mogę na to poświęcić to jest zakres 300-500zł.

 

Pozdrawiam,

Tomek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, noszę się z zamiarem kupna u-lock. Mój wybór padł na model Onguard pitbull 8003.

Potrzebuję 2 sztuki dla mnie i mojej kobiety, mamy dwa takie same rowery, męski i damka. Znalazłem sklep internetowy, który sprzedaje te u-lock w przystępnej cenie.

http://rower242628.pl/p/144/1467/onguard-pitbull-std-8003-115-x-230-14-mm-zabezpieczenie-zabezpieczenia-rowerowe-akcesoria.html

Moję pytanie brzmi, czy ten sklep jest godzien zaufania i czy nie będą to żadne podróbki. Chyba, że ktoś ma lepszą propozycję u-lock w tej samej cenie.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Witam w pierwszym moim poście na forum :)

Mam pytanie - jakie zabezpieczenie polecacie do roweru za 4.5k, którym dojeżdzam głównie do biura (tylko tam go nie widzę jak zostawiam na 8 godzin)?

Jeśli chodzi o kwotę jaką mogę na to poświęcić to jest zakres 300-500zł.

 

Pozdrawiam,

Tomek

SPY BIKE i średniej klasy u-lock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, noszę się z zamiarem kupna u-lock. Mój wybór padł na model Onguard pitbull 8003.

Potrzebuję 2 sztuki dla mnie i mojej kobiety, mamy dwa takie same rowery, męski i damka. Znalazłem sklep internetowy, który sprzedaje te u-lock w przystępnej cenie.

http://rower242628.pl/p/144/1467/onguard-pitbull-std-8003-115-x-230-14-mm-zabezpieczenie-zabezpieczenia-rowerowe-akcesoria.html

Moję pytanie brzmi, czy ten sklep jest godzien zaufania i czy nie będą to żadne podróbki. Chyba, że ktoś ma lepszą propozycję u-lock w tej samej cenie.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

też chciałam kupić z tego sklepu, ale wygląda podejrzanie, dlatego kupiłam stąd, też w miarę tanio, z przesyłka ok. 122zł

 http://allegro.pl/zapiecie-u-lock-onguard-pitbull-8003-kryptonite-i5399565771.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...